پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
21 بهترین ربات تلگرام که همه باید بدانند [بروزرسانی]

سلام خوانندگان ، امیدواریم که همه شما خوب باشید.


در این مقاله در مورد برخی از بهترین ربات های تلگرام صحبت خواهیم کرد. اگر با سیستم عامل آشنایی ندارید پس نگران نباشید ، همه چیز را از اصول اولیه شروع خواهیم کرد.


با اتوماسیون در روند ، هر شرکت دیگری تلاش می کند دست خود را بر روی آن بگذارد. رباتها ساده ترین ابزارهای اتوماسیون هستند. آنها برنامه های برنامه نویسی از پیش کد شده هستند که نتایج را بر اساس الگوهای ورودی ارائه می دهند.


سایر ربات های خاص دیگر از هوش مصنوعی برای تصمیم گیری های متعدد در جریان کار خود استفاده می کنند. ممکن است هنگام فرود در برخی وب سایتها ، نکاتی را مشاهده کرده باشید. این چت بات ها بر اساس مجموعه دستورالعمل های خود به برخی از سؤالات کاربر خاص پاسخ می دهند.


با توسعه رباتها برنامه نویسان می توانند برنامه های ساده ای بسازند که می توانند چندین کار را به تنهایی انجام دهند. آنها در برنامه های مختلف مانند موتورهای جستجو ، رسانه های اجتماعی ، ساختمان برنامه بازگشتی که در آن هر کار به صورت بازگشتی انجام می شود ، مورد استفاده قرار می گیرند.


اکنون شما با ربات هایی که در ادامه به قسمت بعدی این مقاله خواهیم پرداخت آشنا هستید.


فهرست مطالب

تلگرام چیست؟

Telegram یک سرویس پیام رسانی ابری است که به کاربران امکان ارسال پیام های متنی ، تصاویر ، فیلم ها و سایر پرونده های رسانه ای را می دهد. ذخیره سازی داده ها در سطح ابر حفظ می شود که به آن امکان دسترسی قابل دسترسی به Telegram می دهد.


برنامه کاملاً شبیه به WhatsApp است اما دارای برخی از ویژگی های اضافی است. علاوه بر این ، این ویژگی ها آن را به رقیب برتر برنامه پیام رسانی واتس اپ تبدیل می کنند. برخی از ویژگی های آن عبارتند از:


سرویس پیام سریع

محدودیتی برای اندازه Sharing File وجود ندارد

عملیات مبتنی بر ابر

ربات ها و کانال های تلگرام اضافه شده است

در وب بدون دسترسی مستقیم به موبایل قابل دسترسی است.

محبوب ترین ویژگی تلگرام کانال ها و ربات هایی است که اجازه می دهد. اکنون در مورد ربات ها و کانال های تلگرام خواهیم آموخت.


ربات ها و کانال های تلگرام چیست؟

همانطور که قبلاً دیدیم که این ربات ها و کانال های تلگرام باعث محبوبیت زیادی در تلگرام در بین کاربران می شوند. کانال های تلگرام برای پخش محتوا برای کاربران مشترک ایجاد شده اند.


دقیقاً مانند کانالهای YouTube که در آن افراد مشترک هستند و به طور مرتب به آنها تحویل می گیرند. به همین ترتیب هر کسی می تواند کانال های تلگرام ایجاد کند و پیام های پخش شده را برای همه مشترکان ارسال کند.


ربات های تلگرام برنامه هایی هستند که در باطن برای برنامه ریزی های رمزگذاری شده برای اتوماسیون وجود دارد که با استفاده از آن ، هر کاربر می تواند در تعامل و انجام کار باشد به عنوان مثال یک ربات تلگرام وجود دارد که می تواند آخرین اطلاعات مربوط به روند را از سراسر جهان در هر زمان که بخواهید به شما ارائه دهد.


در اینجا ویدئویی وجود دارد که نشان می دهد چگونه می توانید ربات Telegram خود را بدون کدگذاری ایجاد کنید:
رباتهای تلگرام کاملاً متفاوت از کانالها هستند و برای ارائه چندین کار خودکار خودکار کار می کنند. حال ممکن است فکر کنید نحوه عضویت در یک کانال یا یافتن بهترین ربات های تلگرام برای پیوستن به آن چیست.

اکنون ما به دنبال بخش بعدی این موضوع خواهیم بود.


چگونه به بهترین ربات های تلگرام بپیوندید؟

هر ربات موجود در تلگرام دارای نام کاربری منحصر به فرد خود است که به کاربران امکان می دهد به آنها بپیوندند. فقط نام کاربری خاصی را جستجو کنید و ربات در نتایج جستجو در داخل برنامه ظاهر می شود.


روی ربات ضربه بزنید و از شما می خواهد تعامل را شروع کنید. با ضربه زدن روی دکمه / شروع ، تعامل را آغاز می کنید. هر ربات دارای ویژگی ها و گزینه های مختلفی برای انجام وظایف است. یکی از آن گزینه ها را انتخاب کرده و هر اطلاعات لازم را طبق دستورالعمل وارد کنید.


با استفاده از Bots Automated مانند پیدا کردن موسیقی خاص ، تبدیل پرونده های رسانه ای و غیره ، نتایج مورد نیاز را دریافت خواهید کرد.

حال ما به برخی از بهترین ربات های تلگرام می پردازیم که همه باید بدانند.


بهترین رباتهای تلگرام چیست؟

در زیر لیستی از بهترین رباتهای تلگرام در سال 2019 قرار داده شده است. آنها براساس هر رتبه یا چیزی سازماندهی نمی شوند بلکه فقط ویژگی هایی هستند که ما دوست داشتیم.


1. GameBot

می توانید با جستجو درgamebot در جستجوی Telegram یا با کلیک روی پیوند زیر هنگام استفاده از دستگاه تلفن همراه ، ربات را پیدا کنید.


این یک ربات تلگرام بسیار ساده است که به شما امکان می دهد در بازی های چت با دوستان خود بازی کنید. همانطور که قبلاً توضیح دادیم ، ربات را شروع کنید و روی "بازی با دوستان" کلیک کنید. از شما می خواهد مخاطبی را که می خواهید بازی کنید انتخاب کنید.


فقط روی هر یک از مخاطب ضربه بزنید و از شما می خواهد بازی را انتخاب کنید. در حال حاضر سه بازی برای بازی وجود دارد:


نبرد ریاضی: بله یا خیر سوالات بر اساس آزمونهای ریاضی.

کرجی: شما باید برای رسیدن به سطح بعدی توپ های کانن را گول بزنید.

LumberJack Bot: شما باید چوب را خرد کنید و خود را از لمس شاخه ها نجات دهید.

Gamebot ربات شگفت انگیز تلگرام است که شما را از خسته شدن در می آورد. منتظر حضور دوستتان آنلاین هستید؟ شروع به بازی کنید و از وقت اضافی لذت ببرید.


به GameBot در تلگرام بپیوندید


2. اسکی

اگر فردی هستید که اغلب چیزها را فراموش می کنید ، این برای شما مناسب است.


Skeddy یک ربات یادآوری است که به شما یادآوری چیزهایی می کند. این یک ربات ساده است که از طریق آن می توانید با ارسال پیام متنی یادآوری کنید. آیا اتوماسیون شگفت آور نیست؟ ما فقط این واقعیت را دوست داریم که این برنامه به تنهایی می تواند کارهای شگفت انگیز انجام دهد.


شما فقط باید پیام ها را با متن ساده مانند "تماس با وارون در 20 دقیقه" ارسال کنید. از طریق پیام های تلگرام به شما اطلاع می دهد که یک برنامه یادآوری دارید.


پس از شروع ربات از شما می خواهد که منطقه زمانی را تنظیم کنید تا در زمان دقیق به شما یادآوری شود. علاوه بر این می توانید پیام را به عنوان یادآوری و زمان ارسال کنید و اعلان را دریافت خواهید کرد.


به Skeddy در تلگرام بپیوندید


3. پرونده به Bot

File to Bot به کاربران امکان می دهد تا فایل ها را روی cloud با ذخیره نامحدود ذخیره کنند. می توانید پرونده ها را در گپ ارسال کنید و آنها دسته بندی شده ذخیره می شوند. 

فایلهای آپلود شده از طریق آن قابل بررسی و بارگیری هستند. در اندازه پرونده هیچ محدودیتی وجود ندارد و کلیه انواع پرونده ها توسط ربات تلگرام پشتیبانی می شوند.


همچنین پیوندی به یک پرونده خاص ایجاد می شود که آن را در دسترس دیگران قرار می دهد تا آن را بارگیری کنند. هر کس با پیوند پرونده می توانست از هر کجا به صورت قابل حمل دسترسی پیدا کند و آن را بارگیری کند.


به FiletoBot در تلگرام بپیوندید


4. دریافت Media Bot

ما متوجه شدیم که این یک ربات شگفت انگیز تلگرام است و شما هم همینطور.


دریافت Media Bot می تواند به شما کمک کند تا هر رسانه ای را از سراسر اینترنت دریافت کنید. شما فقط باید پرس و جو را وارد کنید و تمام آن انجام شده است.


در اینجا لیستی از خدمات ارائه شده است:


دانلود موزیک

دانلود فیلم

جستجوی متن

دانلود استوری اینستاگرام

مستقیم بارگیری رسانه

از ویژگی بارگیری مستقیم می توان برای بارگیری رسانه ها از اینستاگرام ، توییتر ، یوتیوب ، فیس بوک و Soundcloud استفاده کرد. به بهترین رباتهای تلگرام امتحان کنید و نظرات خود را بیان کنید.


به Get Media Bot در تلگرام بپیوندید


5- Bot Boter Feed

لیست رباتها با اضافه شدن هر یک از لیست های جدید ، دیوانه می شوند.


Feed Reader به کاربران اجازه می دهد تا در فیدهای RSS از هر وبلاگ یا وب سایت مشترک شوند. بعد از اشتراک ، آخرین پستهای آن وب سایتها را مستقیماً در صندوق ورودی تلگرام خود مطلع خواهید کرد.


نه تنها در وب سایت ها بلکه می توانید در حساب های YouTube ، Instagram و Twitter نیز مشترک شوید و آخرین ارسال ها را در صندوق ورودی خود تحویل بگیرید.


یکی دیگر از ویژگی های خوب در این ربات تلگرام ، جستجوی فیدهای خاص است. به عنوان مثال اگر می خواهید فیدهای محبوب هوش مصنوعی را پیدا کنید ، می توانید این کار را انجام دهید. این لیست به شما می دهد لیستی از فیدهای RSS محبوب AI که می توانید مشترک شوید.

بازاریابی اینستاگرام


به Feed Bot Boter در تلگرام بپیوندید


6. Bot دانلود فیلم FB

همانطور که از این نام قبلاً پیشنهاد شده است که این ربات به شما امکان می دهد فیلم های فیس بوک را بارگیری کنید. کاربر فقط باید پیوند هر ویدیوی عمومی را برای آن ارسال کند و با فیلم در صندوق ورودی بازگردد.


این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و از تمام ابزارهای بارگیری ویدیوی فیس بوک پیشی می گیرد. ربات هایی مانند این ، تلگرام را به یک برنامه پیام رسانی فوری شگفت انگیز تبدیل کردند.


به ربات بارگیری ویدیوی FB در تلگرام بپیوندید


7. استیکر دانلود ربات

تقریباً در هر برنامه پیام رسانی اکنون امکان ارسال برچسب اضافه شده است. تلگرام انواع مختلفی از برچسب ها را نیز داراست اما برای استفاده در تلگرام محدود است.


همچنین بخوانید: 10 وب سایت آموزشی رایگان رایگان برای یادگیری

با استفاده از Sticker Download Bot ، Stickers از تلگرام می تواند در سایر برنامه های پیام رسانی نیز استفاده شود. فقط هر برچسب را به این ربات ارسال کنید و این برچسب را در قالب های PNG ، JPEG و WEBP تهیه کنید.


این قالبها می توانند به صورت برچسب به برنامه هایی مانند WhatsApp اضافه شوند. اگر بسته ای از برچسب ها را ارسال کنید ، فرمت های موجود در فایل Zip را که می تواند مستقیماً به WhatsApp اضافه شود ، به شما باز می گرداند.


به استیکر بارگیری بار در تلگرام بپیوندید


8. Tweet It Bot

این یک سرویس گیرنده توییتر است که به کاربران خود اجازه می دهد تا هر چیزی را از برنامه Telegram توییت کنید. حتی عکس ها ، فیلم ها ، برچسب ها و تصاویر Gif را می توان از طریق Tweet it Bot صدای جیر جیر کرد.


همچنین دارای ویژگی های درون خطی است که می توانید در حین گپ زدن ، توییت در پیام های خود اضافه کنید. پس از شروع ربات باید از طریق برنامه وارد حساب توییتر خود شوید. اگرچه امن است اما هنگام استفاده از خدمات شخص ثالث باید ایمن باشید.


به TweetItBot در تلگرام بپیوندید

9. پوستر بوت

ما در شروع این پست در مورد کانال های تلگرام بحث کرده ایم. آنها به هر کسی امکان می دهند لیست مشترکین را ایجاد کند که بتوانید رسانه ها و پیام های متنی را پخش کنید.


ربات پوستر یک قدم جلوتر می رود و به شما امکان می دهد تا با کانال های تلگرام فعالیت های بیشتری انجام دهید. بعد از راه اندازی ربات تلگرام شما قادر خواهید بود پستهایی را از شبکه های اجتماعی مختلف به کانالهای خود در زمینه اتوماسیون ارسال کنید.


برای اصلاح در این ربات چیزهای زیادی وجود دارد و برای تنظیم کامل مراحل آن به زمان نیاز خواهید داشت. به منظور دستیابی به نتایج ، کلیه دستورالعمل هایی را که باید رعایت شود ارائه می دهد.


به Poster Bot در تلگرام بپیوندید


10. فیلم ردیاب

آیا می خواهید درباره هر فیلم اطلاعاتی کسب کنید؟


فیلم ردیاب مکان نهایی جایی است که هر کس می تواند تمام اطلاعات مربوط به هر فیلم را بدست آورد. کاربر فقط باید نام فیلم را تایپ کند و ربات اطلاعاتی را از IMDB از جمله بازیگران ، نقشه ها ، بررسی ها و غیره پیدا می کند.


ما ربات را با "Tubelight" امتحان کرده ایم و نتیجه آن را با فیلم Tubelight سلمان خان فراهم آورده است. بنابراین مانند جذابیت عمل می کند.


به فیلم ردیاب ربات در تلگرام بپیوندید 

11. NewsBot

شما قبلاً درست حدس زده اید ، این بهترین ربات های تلگرام آخرین اخبار را از سراسر جهان برای شما فراهم می کند. نگران نباشید ، هیچ خبر دیگری به صندوق ورودی شما ارسال نخواهد شد. کاربر می تواند اولویت اخبار خود را از چه نوع خبری تنظیم کند و سپس بهترین نتایج را برای شما ترسیم کند.


با بهره برداری از گزینه / شروع ، آخرین اخبار از اینترنت به دست می آید. اگر می خواهید اطلاعات کامل را بخوانید ، روی گزینه Read More ضربه بزنید و آن را به منبع رسمی اخبار منتقل می کند.


به News Bot در تلگرام بپیوندید


12. Bot AppFollow

قبلاً پیدا کردن برنامه های بهتر برای دستگاه های تلفن همراه بسیار بهتر بود. فقط چند برنامه برای انتخاب وجود دارد. اما اکنون اگر هر فروشگاه بازی را باز کنید ، صدها برنامه مربوط به هر گروه دیگر را پیدا خواهید کرد.


AppFollow یک ربات کشف برنامه است که می تواند محبوب ترین برنامه های مربوط به هر دسته خاص را به شما بگوید. نه تنها برنامه های برتر بلکه چندین گزینه دیگر وجود دارد از جمله:


برنامه های برتر برای دسته خاص

نتایج جستجو برای یک کلمه کلیدی

پیشنهادات مربوط به هر اصطلاح جستجو

جستجوهای پرطرفدار

جزئیات برنامه

این جزئیات به شما کمک می کنند تا بهترین برنامه های کاربردی دستگاه تلفن همراه خود را پیدا کنید. گزینه ای برای اندروید و iOS در ربات موجود است.


به برنامه بپیوندید و Bot را در تلگرام دنبال کنید


13. Bot Bot GitHub

رباتهای عالی تلگرام کوچک برای کلیه رمزگذارهای موجود در آنجا. ربات را شروع کنید و به شما امکان می دهد تا هر مخزن GitHub را دنبال کنید. پس از آن هر زمان به شما اطلاع داده می شوید نسخه جدیدی در آن مخزن وجود دارد.


همچنین می توانید همزمان بیش از یک مخزن را دنبال کنید. شما فقط باید نام Owner / Repository را ارسال و دنبال کنید و آن همان است. برای دریافت آخرین نسخه های منتشر شده از آن کانال آماده شوید.


به ربات انتشار GitHub در تلگرام بپیوندید


14. بابلگرام بات

گپ زدن با شخصی از کشور دیگری یا زبان گفتاری؟


Babelgram می تواند دردسر کپی کردن چسباندن بیت های متن ترجمه شده را در هر زمان نجات دهد. می توانید از Babelgram استفاده کنید که به شما در ترجمه پیام درست هنگام تایپ کردن به شخصی کمک می کند.


ویژگی درون خطی به شما امکان می دهد هر چیزی را تایپ کنید و زبانی را که می خواهید در آن ترجمه شود انتخاب کرده است. این قسمت قسمت دیگر را انجام می دهد و پیام شما به زبان خاص ترجمه می شود.


بابل گرام در تلگرام بپیوندید


15. دکتر وب ربات

هنگام بارگیری پرونده ها و رسانه ها از طریق اینترنت ، ایمنی باید اولین نگرانی باشد. دکتر وب ربات با اسکن کلیه پرونده ها و پیوندهایی که توسط حساب تلگرام منتقل می شوند ، ایمنی را تضمین می کند.


ربات می تواند به هر گروه اضافه شود و پرونده های ارسال شده در گپ را اسکن می کند. اگر می خواهید فایل های جداگانه را بررسی کنید ، می توانید پرونده ها را به ربات ارسال کنید و نتایج را برای شما فراهم می کند.


به دکتر وب ربات در تلگرام بپیوندید


16. IFTTT - اگر این باشد که Bot

IFTTT یک سرویس مبتنی بر وب است که با استفاده از آن هرکسی می تواند اپلت های مشروط ایجاد کند. با شرط ، این بدان معناست که اگر اتفاق خاصی رخ دهد ، حادثه ای را اتوماسیون کند. به عنوان مثال: اگر به WiFi Office خود وصل شوید ، تلفن شما به سکوت تبدیل می شود.


با استفاده از ربات IFTTT Telegram می توانید چندین گروه اتوماسیون را برای گروه ها و کانال های تلگرام بسازید. مانند ارسال برخی از پست های خاص از رسانه های منتخب اجتماعی و موارد دیگر برای امتحان کردن.


بیش از 360 سرویس وجود دارد که می توانند از این طریق با کانال یا گروه خود متصل شوند.


به IFTTT Bot در تلگرام بپیوندید


17. Bot Short Short Bot

شرایطی وجود دارد که شما با یک URL واقعاً طولانی مواجه می شوید. از اینکه در چت اشتراک می گذارید احساس بدی می کنید و این مکانی است که بات کوتاه کننده URL وارد می شود و شگفتی های خود را انجام می دهد.


فقط پیوند طولانی را ارسال کنید و این یک لینک کوتاه از سرویس Bitly یا Tinyurl به شما بازگرداند. این یک ربات تلگرام کاملاً مفید است و مردم هر وقت از آن استفاده می کردند آن را دوست داشتند.


به Bot Short Short URL در تلگرام بپیوندید


18. Meme Auto Bot

از چت کردن و انجام کارهای زیادی خسته شده اید؟ Meme Auto Bot می تواند به شما در استراحت کمی از برنامه های سنگین کمک کند.


از ربات می توان برای ایجاد پشته های ساده و بدون معنی استفاده کرد. ارسال متن های بالا و پایین برای استفاده در meme ، تصویری را که می خواهید متن و رونق آن اضافه شود ، ارسال کنید. این تصویر Meme ایجاد شده را به شما باز می گرداند.


فقط 10-20 ثانیه طول می کشد تا بتوانید یک Meme Auto با ربات تلگرام Meme Auto ایجاد کنید.


به Meme Auto Bot در تلگرام بپیوندید


19. Bot Converter File

این نام قبلاً در مورد این ربات شگفت انگیز به شما گفته است ، اما ما هنوز کار خود را ادامه خواهیم داد. این امکان را به کاربران می دهد تا پرونده ها را از یک قالب به قالب دیگر تبدیل کنند.


نوع پرونده پشتیبانی می شود تصاویر ، فایل های صوتی ، پرونده های ویدیویی و سایر پرونده های اسناد. ما آن را با ارسال یک فایل JPG آزمایش کردیم و گزینه تبدیل آن به PNG ، WEBP ، GIF ، BMP ، TIFF و PDF را برگرداندیم.


بنابراین این به شما در بسیاری از وظایف خود که در هر زمان به ابزاری برای تبدیل فایل ها نیاز دارید کمک می کند.


با عضویت File Converter Bot در تلگرام بپیوندید


20. URL2IMG Bot

این ربات ابزاری برای ایجاد تصاویر ساده وب سایت است. با ارسال هر آدرس اینترنتی به آن می توانید در ثانیه از زمان تصویری از آن وب سایت دریافت کنید.


به احتمال زیاد واضح به نظر نخواهد رسید و بنابراین می توانید پرونده تصویری را درخواست کنید. ما پرونده را درخواست کردیم و آن را با فرمت پرونده PNG که به اندازه کافی واضح است ارسال می کند.


به URL2IMG Bot در Telegram بپیوندید


21. رها کردن نامه پست الکترونیکی

ممکن است دفعه دیگر هنگام ایجاد پروفایل های مختلف در سرویس های مختلف به این ربات نیاز داشته باشید. این یک ایمیل موقت را فقط در یک شیر آب ایجاد می کند. این ایمیلها می توانند در بعضی از مکانهایی که نمی خواهید شناسه ایمیل اصلی خود را به اشتراک بگذارید ، استفاده شوند.


چندین ایمیل موقت در هیچ زمان ممکن ایجاد نمی شود. این ربات می تواند باعث صرفه جویی در وقت و کار زیادی از طرف شما شود.


به Drop Mail Bot در تلگرام بپیوندید


در اینجا ما به پایان این لیست عظیم از برخی از بهترین ربات های تلگرام در سال 2019 رسیدیم. در آینده نزدیک ممکن است با دسترسی به آنها ، تعداد بیشتری ربات اضافه شود.


امیدواریم که این پست را دوست داشته باشید ، آیا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

presentslide


برچسب :
نوشته شده در دوشنبه بیست و ششم 3 1399 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (1) نظر

X