پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
راهنما اینستاگرام: هر آنچه را باید به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک بدانید

اخیراً چندین پلتفرم رسانه اجتماعی با هدف ارائه پشتیبانی در همه گیری های کرونور ویروس ، ویژگی های جدیدی را معرفی کرده اند. چند هفته پیش ، اینستاگرام با راهنماهای اینستاگرام روی پهن باند پرید - روشی کاملاً جدید برای خلاقان برای گفتن داستانی ، سازماندهی محتوا و ارزش برای پیروانشان.


راهنماهای اینستاگرام چیست؟

راهنماهای اینستاگرام یک فرمت جدید برای تغییر محتوای پیمایش شده است. هدف آن تهیه راهنمای مفید از منابع معتبر در اینستاگرام است.آدم مصری 😷

mosseri

از امروز ، می توانید راهنماها را چک کنید - روشی جدید برای کشف توصیه ها در اینستاگرام.


ما می دانیم که مردم به دلیل COVID-19 دست و پنجه نرم می کنند ، بنابراین اولین راهنماها روی محتوای سلامتی سازمان ها و سازندگان محترم متمرکز می شوند.


اطلاعات بیشتری کسب کنید: https://about.instagram.com/blog/announcements/supporting-well-being-with-instagram-guides/…


مشاهده تصویر در TwitterView تصویر در Twitter Twitter مشاهده تصویر در توییتر

629

9:46 PM - 18 مه 2020

اطلاعات و حریم خصوصی تبلیغات توییتر

269 ​​نفر در این باره صحبت می کنند

در حال حاضر ، فقط به چند حساب امکان ایجاد راهنما اعطا شده است. اینستاگرام با توجه به بیماری همه گیر ، به سلامتی توجه می کند ، بنابراین آنها راهنماهایی را برای سازمان هایی که روی سلامت روان متمرکز شده اند ، از جمله بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی ، سران باهم ، فضای مرکزی استرالیا و NEDA را فعال کرده اند:NEDAstaff

ما در آزمایش ویژگی جدید ، راهنمایان ، باinstagram شریک هستیم.


راهنمای NEDA را همینجا مشاهده کنید: https://bit.ly/2BbhVAa


8

12:04 AM - 29 مه 2020

اطلاعات و حریم خصوصی تبلیغات توییتر

توییت‌های دیگر NEDA را ببینید

در هنگام اعلام ویژگی ، اینستاگرام اظهار داشت: "ما به سازندگان این امکان را می دهیم تا در این مدت با سازمان های خبره ارتباط برقرار کنند ، از جمله نکاتی درباره چگونگی مراقبت از بهزیستی ، حفظ ارتباط با دیگران یا مدیریت اضطراب یا اندوه."


راهنماهای اینستاگرام با سایر ویژگی های اینستاگرام چگونه متفاوت است؟

آنچه در مورد این ویژگی متفاوت است این است که به این سازمانها فرصتی می دهد تا محتوای پیمایش شده را تغییر دهند و ترتیب ترتیب ظاهر شدن آن محتوا را تعیین کنند.


برخلاف پستهای Instagram ، Stories یا IGTV - که همیشه مطابق ترتیب ارسال شده ظاهر می شوند - محتوا در Guides Instagram به صورت دستی توسط سازنده سازماندهی می شود. این امر باعث می شود با استفاده از عکس ها ، فیلم ها و گالری های عکس ، راهنمای جامع گام به گام ایجاد شود.


Instagram Highlights یکی دیگر از ویژگی هایی است که سازندگان را قادر می سازد تا محتوای خود را تغییر دهند. اما ، با Highlights ، می توانید فقط مطالبی را از Stories که ارسال کرده اید اضافه کنید ، و آن محتوا به همان شیوه Stories نمایش داده می شود: هر اسلاید تا 15 ثانیه نمایش داده می شود و سپس مورد بعدی آن را جایگزین می کند.


در عوض ، راهنماها جریانهای قابل پیمایش از مطالب ارسال شده از عکس یا ویدئو هستند. آنها همچنین می توانند شامل محتوا از حساب های دیگر باشند - نه فقط از حساب ایجاد شده در آنها.

بهترین ربات های تلگرام


راهنماها چگونه می توانند به تجارت شما کمک کنند؟

از آنجا که راهنماها در حال حاضر فقط برای چند حساب انتخابی فعال هستند ، هنوز نمی توانید خودتان را ایجاد کنید. با این وجود ، این امکان وجود دارد که این ویژگی در آینده گسترش یابد و برای حسابهای اضافی نیز فعال شود. در صورت وقوع این اتفاق ، می توانید از راهنماها استفاده کنید تا خود را به عنوان یک متخصص در حوزه خود جای دهید و راهنماهای گام به گام ارزشمند برای پیروان خود ارائه دهید.


در ضمن ، می توانید با مباحث مربوط به موضوعات مربوط به مشاغل خود با Guides ارتباط برقرار کنید. به عنوان مثال ، اگر یک مورد محتوایی را مشاهده کردید که فکر می کنید با طرفدارانتان صحبت می کند ، می توانید آن را در Stories خود به اشتراک بگذارید.


اگر واقعاً خوش شانس هستید ، ممکن است بتوانید کسی را وارد کنید که مطالب شخصی شما را در یک راهنمایی که در حال تهیه آن است درج کند. برای انجام این کار ، شما نیاز به ایجاد یک محتوای واقعاً استثنایی دارید که کاملاً برجسته است و توجه خالقانی را که یک راهنمای مرتبط را جمع می کند ، جلب می کند.

چگونه به راهنماها دسترسی پیدا می کنید؟

برای مشاهده یک راهنما ، از پروفایل خالقانی که دارای یک مورد است و روی نماد راهنما (به نظر می رسد یک مجله یا دفترچه راهنمای باز است) در زیر زندگی نامه و نکات برجسته مراجعه کنید:


راهنماهای اینستاگرام: به عنوان مثال

راهنماهای موجود را در زیر خواهید یافت:


راهنماهای اینستاگرام: به عنوان مثال

برای دسترسی به آن ، روی یک راهنمایی ضربه بزنید.


راهنماهای اینستاگرام: به عنوان مثال

برای مشاهده بقیه راهنما ، به پایین بروید.


با ضربه زدن روی نماد هواپیمای کاغذ در گوشه سمت راست بالای صفحه ، می توانید راهنمای داستانهای خود یا پیام مستقیم را به اشتراک بگذارید.


طبق اعلام اینستاگرام ، راهنماها نیز به زودی از طریق صفحه کاوش قابل دسترسی خواهند بود.


راهنماهای اینستاگرام ویژگی مهیج است که یک پلت فرم جدید با ارزش برای کاربران اینستاگرام در همه جا فراهم می کند. امیدوارم در آینده تعداد بیشتری حساب و مشاغل بتوانند از آن استفاده کنند تا راهنمایی های مفید و مفیدی را برای پیروان خود ارائه دهند.

instagram-guides


برچسب :
نوشته شده در چهارشنبه بیست و هشتم 3 1399 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X