پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
چگونه باید یک اتو مو خوب انتخاب کنیم؟

موهای فر ، موج دار ، وز دار ، بی نظم یا غیر قابل پیش بینی ، یک راه حل برای همه آن وجود دارد - صاف کننده مو. استفاده از آن سریع و راحت است. و صاف کننده کنترل موها را با کمک صفحات گرم شده خود انجام می دهد که در امتداد فولیکول های مو سر می خورند ، و شما را دچار پارچه های براق و صاف می کند. فقط با استفاده از این ابزار آرایش می توانید هر نوع روز بد مو را خنثی کنید. البته ، این ترفند یافتن مویی است که به سرعت و بدون آسیب رساندن به موهای شما حالت می دهد. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام خرید اتو مو در نظر بگیرید.

بافت مو

اتوی مو که در دمای بالا گرم می شود به موهای ضخیم و درشت به سرعت صاف می شود اما می تواند به موهای ریز آسیب برساند. صاف کننده های مو با روکش سرامیک را برای موهای ریز یا نازک توصیه می کنیم. اینها برای صاف شدن مو و کاهش موخوره بسیار مناسب هستند. مواد سرامیکی به خوبی گرما را کنترل می کنند ، به صفحات سرامیکی اجازه می دهد تا گرما را به طور مساوی توزیع کنند ، بدون اینکه خیلی گرم شود. از طرف دیگر بهترین اتو موهای اندود تیتانیوم می توانند سریعتر از اتوهای سرامیکی گرم شوند و گرما را در دمای ثابت نگه دارند. ما آن را برای موهای ضخیم و درشت توصیه می کنیم زیرا گرمای زیاد می تواند موها را به سرعت صاف کند بدون اینکه مجبور شوید چندین بار از همان قسمت عبور کنید. جدا از اینها ، اتوی مویی با روکش تورمالین نیز وجود دارد که برای موهای آسیب دیده مفید است. این صفحات "صفحات یونی" نیز نامیده می شوند زیرا یونهای منفی بیشتری نسبت به یون های مثبت تولید می کنند که موخوره را کاهش می دهد و ساقه مو را مهر و موم می کند ، بنابراین رطوبت را حفظ می کند. همچنین بخوانید: این کار را بهتر از Celeb انجام دهید: موهای مواج کامل

اندازه اتوی مو

اندازه ایده آل صاف کننده مو به نوع و طول مو بستگی دارد. اتوی با صفحات باریک با ابعاد حداکثر 1 ”مناسب برای موهای کوتاه مناسب است. صفحات متوسط ​​با اندازه 1.5 "برای موهای کوتاه تا شانه مناسب است. با این حال ، اگر موهای بلند و ضخیمی دارید ، به اتو آبکاری شده با ابعاد حداکثر 2 "-2.5" نیاز خواهید داشت ، زیرا چنین صفحات پهن می توانند موهای بیشتری را مرتب کنند.

تنظیم دما

صاف کننده های مو با تنظیمات گرمای زیاد سریع موهای شما را صاف می کنند اما بیشترین آسیب را نیز به شما وارد می کنند ، مخصوصاً اگر موهای نازکی دارید. به دنبال اتوی مو با تنظیمات دمای متغیر بگردید تا بتوانید در صورت لزوم گرما را کم یا زیاد کنید.

ویژگی های دیگر

به غیر از ویژگی های اصلی ، چندین مورد دیگر نیز وجود دارد که می تواند در انتخاب شما تأثیر بگذارد. به عنوان مثال ، آهن های تخت با شانه یا برس توکار وجود دارد که می تواند به رام کردن و تنظیم بهتر موهای بی نظم کمک کند. اتو موهای گرم شده فوری نوع دیگری است که می تواند برای افرادی که وقت زیادی در دست ندارند مفید باشد. همچنین یک سری صاف کننده های مسافرتی جمع و جور و مجهز به ولتاژ جهانی وجود دارد. یک اتوی مو خوب یک سرمایه گذاری عالی برای موهای شما خواهد بود. در یک معامله ارزان سقوط نکنید. به دنبال ویژگی های متناسب با نیازهای خود باشید. همچنین بخوانید: در اینجا 5 گجت موجود در مهمانی Holi شما زنده می مانندبرچسب :
نوشته شده در پنج شنبه بیستم 6 1399 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X