پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
راهنمای خرید اتو مو {آپدیت جدید}

راهنمای خرید اتو صاف کننده مو

سلام ، اسم من کریستین است. به وب سایت بررسی سبک Hot Hot Styling من خوش آمدید!


همه ما می دانیم که بدون صاف کننده مو نمی توان موهای صاف و براق و صاف را به دست آورد. بنابراین اگر این اولین بار است که به دنبال وسیله جدید می گردید و فکر می کنید کدام نوع از این ابزار مو کاملاً روی موهای شما کار می کند. من این صفحه را برای کمک و به اشتراک گذاشتن تجربیاتم ایجاد کردم.


بهترین اتوی مو صاف

من به عنوان یک آرایشگر مو چندین سال در یک آرایشگاه کار کرده ام و با انواع مختلفی از مو و بافت مشتریانم سروکار داشته ام که به من نوعی دانش درباره دما ، اندازه صفحه ، هر تکه مو (رشته های مو برای صاف کردن) به من داد. ) و روابط مشترک آنها.


می گویم من دقیقاً می دانستم که صاف کننده مو بهترین نتیجه را برای انواع خاصی از موها دارد. بله ، آهنهای تخت زیادی در سالن من استفاده می شود ، اما کیفیت ساخت آنها متنوع است. آنها قابل تنظیم و یا فقط روشن / خاموش هستند و صفحات آنها از مواد مختلفی برای انتقال گرما با پیشرفته ترین فن آوری ها استفاده می کردند.


در آخر ، من همیشه دوست دارم اتوی صافی را که احساس آرامش می کنم نگه دارم و مجبور نیستم برای هر بار صاف کردن یک تکه مو ، محکم چنگ بزنم.


به نقل از مو

ابزارهای یک ظاهر طراحی شده نه تنها به خوبی روی موهای شما کار می کنند بلکه دارای بسیاری از ویژگی های عملی هستند تا دستیابی به ظاهری رشک برانگیز و بدون وز را برای شما آسان کنند.


 


مطالب [پنهان]


1 نحوه انتخاب اتوی تخت صاف کننده مو

1.1 تنظیم گرمای ثابت V / S قابل تنظیم:

1.2 محدوده قیمت

2 فناوری گرمایش و مواد صفحه

3 اندازه صفحه

4 دمای مناسب را انتخاب کنید

5 اتو تخت مرطوب و خشک

صاف کننده موی دوتایی برای مسافرت

اتو تخت موی بی سیم 7 عددی

8 مارک معتبر محصولات صاف کننده مو

9 ترفند مو

9.1 استفاده از اسپری محافظت در برابر حرارت باعث می شود موهای شما صرفه جویی نشود

9.2 از محصولات موی حاوی فرمالدئید آگاه باشید

10 فر با صاف کننده مو

11 چیز باعث می شود شما تصور کنید که یک صاف کننده موی لعنتی خوب دارید

11.1 آیا باید در یک آهن تخت خوب سرمایه گذاری کنیم؟

12 نتیجه گیری

چگونه اتو تخت صاف کننده مو را انتخاب کنیم

راهنمای خرید اتو صاف کننده مو

نوع موهای خود را دقیقاً بشناسید: هر زمان که قصد خرید اولین ابزار جدی برای حالت دادن خود را دارید ، از خود این نوع س askال را بپرسید که کدام نوع موهای من است؟ ضخیم است ، فر است یا درشت. سپس فکر می کنید که برای صاف کردن موهای خود به چه مقدار گرما نیاز دارید. تعیین نوع مو به شما کمک می کند تا با در نظر گرفتن دو عامل اندازه و تنظیمات گرما ، به راحتی بدانید که کدام وسیله مناسب ترین حالت است. بیشتر مارک ها نشان می دهند که ابزار آنها برای کدام نوع مو ساخته شده است. به عنوان مثال ، یکی از بهترین اتو های تخت برای موهای آمریکای آفریقایی Solia Tourmaline Ceramic Ion است ، یک اتو تخت متغیر با اندازه صفحه ، 1 و 1/4 اینچ است. برای سایر انواع موهای قومی ، شما قبل از استفاده از عوامل تعیین کننده ، همین کار را برای درک موهای خود انجام می دهید. اگر medium اتوهای تخت روی موهای ضخیم و فرفری به خوبی کار کنند ، روی موهای قومی شما نیز کار می کنند. اما این بدان معنا نیست که شما برای تهیه و درمان قبل و بعد از هر نوع مو ، همین کار را انجام خواهید داد.


 


تنظیم گرمای ثابت V / S قابل تنظیم:

اگر اتو تخت صاف کننده موی گرم کننده (محدوده ای از دما: 360-380F) داشته باشید ، هنگام روشن کردن آن ، صفحه می تواند فقط در دمای پیش فرض تنظیم شده توسط تولید کنندگان گرم شود. و هیچ راهی برای تنظیم آن وجود ندارد. به عنوان مثال ، آهن تخت Chi 1 Inch دارای دمای ثابت 370F است ، که برای کسانی که موهای نرمال یا موهای زیر شانه با ضخامت متوسط ​​یا موج دار دارند عالی است. اگر مطمئناً می دانید نوع موی شما چیست و این محدوده Temp بهترین عملکرد را روی آن دارد ، این نوع اتوی مو انتخاب ایده آلی است.


نوع دیگر اتو مو دمای متغیر است که به شما اجازه می دهد دمای مناسب موهای خود را کنترل کنید. بیشتر متخصصان و آرایشگران مو از اتوی مو با تنظیمات متغیر استفاده می کنند. معمولاً آنها دارای 5 صفحه شماره گیری هستند یا اگر مدل های دیجیتالی هستند می توانید آنها را با هر درجه حرارت دلخواه تنظیم کنید.


اتو های تخت دیجیتال مانند EPS Black Diamond Digital دکمه هایی را در سمت راست خود قرار داده اند تا به کاربران اجازه دهند دما را تنظیم کنند ، که در صفحه نمایش LED نمایش داده می شود. صفحه به رنگ مطابق با طیف وسیعی از دما تبدیل خواهد شد. وقتی به رنگ صفحه نگاه می کنید ، در واقع خواهید فهمید که آیا دمای صفحات برای موهای شما بی خطر است.


صفحه نمایش دیجیتال Flat Iron و LED

توجه داشته باشید که هرگز نباید گرما را به حداکثر 450 F کاهش دهید


 


حدود قیمت

اتوهای تخت صاف کننده مو ارزان: اگرچه با کیفیت پایین ساخته شده اند اما قطعاً جواب می دهند. اما این ریسک را بسنجید ، موهای شما بیشتر در معرض آسیب و شوک الکتریکی این آهن آلات تخت ارزان هستند که همچنین دوام چندانی ندارند. قیمت آهن های تخت ارزان قیمت بین 20 تا 40 دلار است. توجه داشته باشید که گرمای سطح صفحات به طور مساوی توزیع نشده یا ممکن است بیش از حد گرم شود ، به دلیل اینکه مجبورید اتو را بارها از قسمت مو عبور دهید ، احتمالاً موهای شما خشک خواهد بود. صفحات بسیار گرم یا "خنک" هستند و دما روی سطح دقیق تنظیم نشده است

آرزو داری علاوه بر این ، صفحات از مواد با کیفیت بالا ساخته نشده اند ، آنها به راحتی خراب می شوند و محصولات چسبیده را می سوزانند.

صاف کننده موی متوسط ​​قیمت (40 تا 150 دلار) در این بازه قیمت می توانید انواع صاف کننده موها را پیدا کنید ، از جمله اتو های تخت بی سیم ، متغیر یا ثابت و انواع صفحه ها.

آهن های تخت گران قیمت به سادگی با کیفیت بالاتر و فن آوری های پیشرفته تر ساخته می شوند و باعث صاف و سریع شدن موهای شما می شوند. آنها همچنین به خوبی طراحی شده و بادوام هستند. صفحات ضخیم هستند و سطح آنها با دوام و صاف است و مانع از خرد شدن و شکستن مو می شود. آنها همچنین به سرعت و دقیقاً تا دمای تنظیم شده گرم می شوند ، بنابراین مجبور نیستید چند دقیقه صبر کنید تا صفحات داغ شوند.

صاف کننده مو حرفه ای - بالاترین کیفیت برای حرفه ای ها ، که نهایت تجربه صافی مو را با قیمت حدود 500 دلار به ارمغان می آورد.

 


فناوری گرمایش و مواد صفحه

اتوی مو صاف

صفحه های صاف کننده مو (پانل های گرمایشی) تقریباً از سرامیک ، تیتانیوم یا تورمالین ساخته شده اند و با فناوری های مختلف گرم می شوند. این مواد بهترین مواد برای کاهش گرما هستند ، زیرا به طور مساوی بر روی سطح حرارت می یابند و باعث کاهش آسیب مو می شوند ، یون هایی با بار منفی آزاد می کنند تا موهای موخوره را خنثی و متعادل کنند یا کوتیکول مو را سفت کنند. به عبارت دیگر ، آنها به آرامی موهای شما را لمس می کنند ، و یک ظاهر سالم و براق می دهند. در مورد مواد و تکنیکی که فکر می کنید برای موهای شما مناسب است ، به انتخاب شما بستگی دارد.


سرامیک: سرامیک در برابر خوردگی مقاوم است و رسانایی گرمایی آن از فلز کمتر است. بعضی از مدلهای ارزان قیمت صفحات را فقط با یک لایه نازک سرامیک که روی صفحات فلزی ذوب شده اند ، پوشانده اند ، بنابراین ممکن است مجبور شوید بارها و بارها روی تنشهایتان بلغزانید. آهن های تخت سرامیکی گران تر ، صفحاتی دارند که توسط چندین لایه سرامیک کاملاً پوشانده شده و باعث ایجاد سطح ضخیم و بسیار صاف می شوند. دیگر هیچ گرفتاری ، شکستگی ، گرد و غبار و ذرات یا محصولاتی که در صفحات جمع شده اند دیگر وجود ندارد. به عنوان خواص برتر این ماده ، گرما را به طور یکنواخت و یکنواخت هدایت می کند ، بنابراین تک تک رشته های مو به معنای واقعی کلمه به همان شیوه درمان می شوند. از نظر گرمای شدید ، این نوع صفحات به روش ملایم گرما آزاد می کنند و آسیب احتمالی ناشی از ابزار را بسیار کاهش می دهند. اما اگر آن را رها کنید ، ممکن است ترک بخورد! به یاد داشته باشید هنگام نگه داشتن آن مراقب باشید!


توصیه های من برای بهترین و قابل اعتماد اتوی های تخت صاف کننده موی سرامیکی:


صاف کننده موی یونی سرامیکی Solia Tourmaline ، 1-1 / 4 ″ با دمای قابل تنظیم 170 درجه فارنهایت -400 درجه فارنهایت.

HSI Professional Ceramic Tourmaline Ionic Flat Iron (دو ولتاژ 110/220) بهترین فروشنده ، تقریباً 5 ستاره در آمازون دریافت کرده است. چرا؟ ارزان ، آسان برای استفاده و متغیر است - 240 درجه فارنهایت -400 درجه فارنهایت در صفحات 1 اینچی.

GHD V Gold Classic Styler ، با ویژگی ایمنی در صورت عدم استفاده 30 دقیقه ای به طور خودکار خاموش می شود.

 


تیتانیوم: تیتانیوم یک فلز قوی است که در برابر خوردگی نیز بهترین اتو مو مقاومت می کند ، اما به نظر می رسد محصولاتی که بیشتر از سرامیک ساخته شده اند "جذب" می شود. صفحات ساخته شده توسط این فلز با دوام بوده و به سرعت گرم می شوند (مدت زمان انتظار شما برای رسیدن صفحات به دمای تنظیم شده معمولاً کمتر از 30 ثانیه است). باور کنید یا نکنید ، تیتانیوم ماده بسیار خوبی برای ظرفیت تولید گرمای مداوم و شدید به موهای شماست. بنابراین اتوهای تخت تیتانیوم در بسیاری از انواع مو به طور کارآمد کار می کنند. توزیع گرما روی صفحات حتی در سطح است ، در حالی که هنوز هم تغییرات دما را به حداقل می رساند. آهن های تخت تیتانیوم نیز سبک هستند. با این حال ، ممکن است نگران خطر احتمالی با گرمای شدید ناشی از تیتانیوم باشید ، آنقدر گرم می شود. بگذارید بگوییم ، با همان دمای تنظیم (300F) از آهن تیتانیوم و آهن سرامیک ، شما موهای بیشتری نسبت به سرامیک ها تیتانیوم گرم می کنید. بشقاب های گرمتر به این معنی است که موهای شما بیشتر در معرض آسیب قرار دارند. این به نوع و بافت مو شما بستگی دارد ، اما از نظر کارایی زمانی ، آهن تیتانیوم باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و کنار آمدن با بیشتر موهای سرسخت برای شما بسیار راحت تر است.


اتوهای تخت تیتانیوم همیشه برای کسانی که موهای سیاه ضخیم و بلندی دارند بهترین حالت را دارد. وقتی آهن صاف تیتانیومی را از قسمت موهای خود عبور می دهید ، تعجب خواهید کرد که چگونه موهای شما به طرز چشمگیری تغییر کرده است.


توصیه های من برای صاف کننده موی تخت بالا تیتانیوم


آهن تخت ایزونامی Ktx450

BaBylissPRO Nano Titanium 1.5 اینچ: مناسب موهای سیاه پوست آمریکایی است

آهن داغ یک ظاهر طراحی شده حرفه ای Moroccanoil

 


مادون قرمز: با استفاده از این روش گرمایش ، منبعی وجود دارد که نور نامرئی را با طول موج در منطقه مادون قرمز برای گرم کردن تابش می کند. برخلاف سایر روش های سنتی که سطح صفحات را گرم می کنند ، آهن مسطح مادون قرمز مستقیماً روی موهای شما کار می کند. پرتو IR (انرژی تابشی نامرئی) عمیقا از داخل به داخل ساختار مو کار می کند. روند صاف کردن سریع است و باعث کاهش زمان قرار گرفتن در معرض حرارت به مو می شود. با این حال ، هیچ مدرکی نشان نمی دهد که آهن های تخت منظم بهتر کار می کنند.


توصیه های من:


اتو تخت صاف کننده مو مادون قرمز CROC Classic 1 ، با استفاده از فناوری گرمایش مادون قرمز ، صفحات آنها مناسب هستند

ترکیب سرامیک ، تورمالین ، تیتانیوم همه در یک.

 


نانو: اصطلاح Nano در رابطه با چیزی است که در اندازه کمتر از 10-9 متر اندازه گیری شده است ، یعنی ذرات بسیار بسیار کوچک. این ذرات به عنوان بخشی از صفحات روی سطح تعبیه شده اند یا به طور کامل برای ساخت صفحه استفاده می شوند. می بینید که این اصطلاح تنها نیست ، نانو تیتانیوم ، نانو سرامیک. سطح مواد نانو بسیار برتر از محصولات بدون نانو است. آنها می توانند رشد باکتریها را مهار کنند.


توصیه های من:


BaBylissPRO نانو تیتانیوم 1.5 اینچ

 برچسب :
نوشته شده در چهارشنبه نوزدهم 9 1399 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X