پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
چند ایده خوب برای شروع یک کسب و کار اینترنتی

3. تجارت مدیریت تبلیغات

در بازار پر رقابت امروز ، اگر نمی دانید چطور ترافیک پرداخت شده را افزایش داده و تبدیل خود را بهینه کنید ، باید به شرکتی مراجعه کنید که این کار را انجام می دهد. حقیقت این است که تبلیغات پولی می توانند فوق العاده پیچیده شوند. مواردی مانند هدف گذاری مجدد و تعاریف مخاطب به صورت سفارشی ، همراه با درک همه چیز از طریق یک کانال فروش ، برای اکثر افراد پیچیده و گیج کننده است.


با این حال ، اگر مکانیک تبلیغات پولی را بفهمید ، پس می توانید به راحتی تجارت مدیریت آگهی را راه اندازی کنید. با توجه به اینکه تبلیغات به رشد غول های فناوری مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، گوگل و یوتیوب دامن می زند ، با وجود تعداد زیادی از افراد دیگر ، درک و گشت و گذار در آب های تیره تبلیغات پولی می تواند شما را برای برداشتن ثروت های عظیم آماده کند.


چرا؟ بیایید لحظه ای به اعداد نگاهی بیندازیم. این را در نظر بگیرید: طبق گزارشی از eMarketer ، هزینه تبلیغات دیجیتال در ایالات متحده برای اولین بار امسال از هزینه تبلیغات سنتی بیشتر خواهد شد. تا سال 2023 دیجیتال از دو سوم کل هزینه های رسانه ای پیشی خواهد گرفت. کل هزینه تبلیغات دیجیتال در ایالات متحده امسال 19 درصد رشد می کند و به 129.34 میلیارد دلار می رسد - 54.2 درصد از کل هزینه های تبلیغاتی ایالات متحده.


حقایق محض به ادامه رشد قابل توجه تبلیغات آنلاین اشاره دارد. و ما هنوز در مراحل ابتدایی اینترنت هستیم. هرچه زودتر از این صنعت استفاده کنید ، سریعتر می توانید آن را به یک تجارت آنلاین عالی تبدیل کنید. تمام پیچیدگی های تبلیغات را در سیستم عامل هایی مانند Facebook و Google مطالعه و یاد بگیرید. دوره ها را بیابید یا از مطالب رایگان موجود در بسیاری از سیستم عامل ها استفاده کنید تا به یک حرفه ای فصلی تبدیل شوید.


مرتبط: مرگ تبلیغات سنتی و ظهور اصالت


4. تجارت سئو

بهینه سازی موتور جستجو موضوعی است که من سالها درباره آن می نوشتم. حقیقت این است که ، در حالی که تبلیغات پولی با سرعتی حیرت انگیز در حال رشد هستند ، توانایی نمایش ارگانیک و مرتبط در موتورهای جستجو مانند گوگل نه تنها رقابتی تر می شود ، بلکه سودآوری بیشتری نیز دارد.


وقتی صحبت از کلمات کلیدی جستجوی ارگانیک می شود ، ارزش بالایی در بالا وجود دارد. با توجه به اینکه تقریباً 40 درصد افراد بر روی اولین نتایج جستجو کلیک می کنند و صفحه اول حدود 91 درصد از سهم جستجو را تشکیل می دهد ، به صورت ارگانیک در بالای صفحه نتایج موتور جستجوی Google (SERP) ظاهر می شود ، چیزی است که مورد هوس و اشتیاق است توسط برجسته ترین بازاریابان آنلاین جهان.
برچسب :
نوشته شده در شنبه بیست و دوم 9 1399 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X