پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
کسب و کار آنلاین با موبایل

بیکار شدی لیست کارها نازک است. شما هیچ پولی برای شروع کار خود ندارید. شاید شما حتی یک کامپیوتر برای کمک به انجام جستجوی مناسب شغل ندارید.


راحت باشید ، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. ما ده ایده جامع تجاری را در زمین جستجو کرده ایم - تلاش هایی که شما می توانید بیشتر از یک گوشی هوشمند و آدرس Gmail شروع کنید و اگر کاملا مجبور باشید می توانید فردا شروع به کار کنید.


مطمئناً ، یک رایانه - یا حداقل یک نت بوک - تقریباً در هر یک از این پیشنهادات به شما کمک می کند ، اما برای بیشتر فعالیت های روزمره خود در این ده شرکت ، شما به چیزی بیشتر از تلفن و دوز زیادی از تزئینات به سبک قدیمی اکنون به آنجا بروید - اقتصاد در انتظار است!

خدمات خودرو

به شرط داشتن اتومبیلی با صندلی عقب جادار - و تمیز و مرتب نگه داشتن آن - کسب و کار آنلاین می توانید بدون تلاش زیاد سرویس اتومبیل را شروع کنید ، خصوصاً اگر در یک شهر کوچکتر و بدون مقررات اصلی تاکسی زندگی نمی کنید. بزرگترین مانع گرفتن گواهینامه رانندگی مناسب برای ایالت و / یا شهر شما است (برای جزئیات بیشتر با DMV ایالت خود تماس بگیرید). پس از اتمام راه ، می توانید یک وب سایت ساده ایجاد کرده و برای تعیین شماره وانت برای مشتریان شماره تلفنی را ارائه دهید. تلفن شما می تواند تقویم و دفترچه آدرس را برای پیگیری قرار ملاقات ها دو برابر کند ، و همچنین می تواند به عنوان یک دستگاه GPS کار کند تا اطمینان حاصل شود که راه درستی را دنبال می کنید. UberCab را بررسی کنید ، که به شما امکان می دهد مسافران مستقیماً از طریق آیفون سفر خود را با اتومبیل شخصی رزرو کنند.

راهنمای سفر / تور

چه راهی بهتر از تبدیل شدن به یک راهنمای تور در اطراف شهر گفته شده ، یک عمر زندگی در همان شهر به پول جیبی تبدیل می شود؟ با ایجاد یک وب سایت و ارائه نظر در مورد Yelp برای معرفی خود به عنوان یک متخصص محلی ، کلمه خود را اعلام کنید. خدماتی مانند Genbook به شما در مدیریت قرارها و برنامه ریزی کمک می کند ، و هر تلفن Android می تواند یک نقشه چند منظوره را از Google Maps بارگیری کند تا به شما در برنامه ریزی مسیر تور کمک کند. در زمان خرابی خود ، یک کتاب راهنمای تور بنویسید و آن را به عنوان یک کتاب در صورت تقاضا و همچنین یک کتاب الکترونیکی و برنامه تلفن های هوشمند بفروشید.

نویسنده

ممکن است احمقانه باشد که تلاش برای شروع کار نویسندگی بدون کامپیوتر - و ما دقیقاً به آن توصیه نمی کنیم - اما قبلاً این کار انجام شده است. وبلاگ نویسی مکان خوبی برای شروع است: برنامه های مختلف iPhone برای سیستم عامل های اصلی وبلاگ (از جمله وردپرس و Tumblr) برای تسریع در ارسال پست های تلفن همراه وجود دارد و بسیاری از سیستم عامل های دیگر (مانند TypePad) خدمات موبایل را درست در داخل ساخته اند. اما نیازی نیست برای متوقف کردن در وبلاگ نویسی در ژاپن نوشتن و توزیع کل رمان ها از طریق تلفن همراه ، به ویژه پیام متنی ، محبوبیت بیشتری پیدا می کند - در سال 2007 ، پنج رمان از بین 10 رمان پرفروش در ژاپن ، "رمان های تلفن همراه" بودند که به طور خاص برای این رسانه نوشته شده اند. آیا ما برای چنین چیزی در سواحل خود آماده هستیم؟ فقط یک راه برای فهمیدن

فیلمبردار

در روزگاران گذشته ، یک مستندساز ، فیلمساز یا سایر افراد حرفه ای در زمینه تولید ویدئو باید یک ون را با تجهیزات پر می کردند و آن را از مکانی به محل دیگر منتقل می کردند - به همراه یک خدمه قابل توجه - تا بتوانند عکسهای یک روزه را بدست آورند. . اکنون که دوربین های ویدئویی جیبی به کیفیت HD رسیده اند ، می توان از همه اینها چشم پوشی کرد. اگر شجاع باشید ، حتی می توانید با تلفن همراه گران قیمت عکاسی کنید و گوشی هایی مانند آیفون 4 و خط سامسونگ سامسونگ شامل ویژگی های اساسی ویرایش ویدئو در گوشی هستند. اگر در حال فیلمبرداری سفارشی برای مشتریان هستید ، می توانید تصاویر را مستقیماً در آنها توزیع کنید در حالی که هنوز در مکان هستید یا با کمی بیشتر از یک کلیک و انگشت ، آنها را در YouTube بارگذاری کنید.

خریداران رمز و راز

یک کلاهبرداری محبوب و پرطرفدار درمورد هرزنامه ها - "خریداران اسرارآمیز در منطقه شما جستجو می شوند!" - در واقع تجارت بسیاری از افراد است و می تواند با حداقل تلاش های پیش رو ، پول واقعی به همراه داشته باشد. قسمت مهم انجام صحیح آن است. تماس های الکترونیکی راهی برای شروع یک کار اصلی نیستند. در عوض ، تحقیق خود را در مورد اتاق های تصفیه خانه های قانونی خرید رمز و راز مانند Corporate Research International (جایی که خریداران رمز و راز "حسابرسان" نامیده می شوند) انجام دهید ، که مشتریان عمده ای از Chili's تا Sears را مدیریت می کند. انتظار نداشته باشید که یک تن پول نقد بدست آورید - خریداران پرمشغله معمولاً سالانه پنج رقم پول نقد و شواگ به دست می آورند - اما اگر وقت زیادی برای کشتن و لذت بردن از خرید دارید ، ارزش یک نگاه را دارد.

حراج Maven

eBay ممکن است داغترین شرکت فناوری در هزاره گذشته باشد - سالهاست که بازدیدکننده از بین رفته است - اما هنوز به اندازه کافی بزرگ است و به ازای هر الکسا می تواند رتبه بیست و یکم در بین پرترافیک ترین وب سایت های جهان را بدست آورد. فرصت های شغلی در زمینه حراج به اندازه کالاهای فروشی در سایت متنوع است. فروش گاراژ و مرکز ذخیره سازی فروش ترفند برای گنج مدفون شده را انجام دهید ، و سپس وسایل را در حراجی دوباره جابجا کنید. لحاف های خود را بسازید و آنها را در eBay (یا بهتر بگوییم در Etsy) ارائه دهید. یا فروشگاهی راه اندازی کنید که به افرادی که در غیر این صورت کالاهای ناخواسته خود را در خیابان می گذارند کمک کند و با فروش آنلاین آن چند دلار درآمد کسب کند. برنامه تلفن همراه eBay برای iPhone ، Android یا BlackBerry مدیریت ویترین فروشگاه ها را از هر کجا آسان می کند.

مربی زندگی

آه ، زیبایی مربی زندگی: شما به هیچ اعتبار واقعی احتیاج ندارید ، نه

مدرک تحصیلی ، و بدون مجوز کسب و کار خاص برای دادن نظر شما به مردم در مورد اینکه چگونه باید زندگی خود را اداره کنند. وب سایتی را پر کنید که تخصص شما را تبلیغ می کند - در دنیای مربیان زندگی ، هرچه طراحی خشن تر باشد ، بهتر است - از افراد دوستانه با هدف خود برخی از شهادت نامه ها را تهیه کنید و چند داستان بنویسید که نشان می دهد چقدر باهوش و باهوش هستید هستند (چیزی مانند "هفت قدم به یک شناسه آرام تر"). پس از مراجعه مشتری ، می توانید قرارهای ملاقات حضوری یا بهتر از این ، تماس تلفنی را رزرو کنید. برای افرادی که می خواهند به صورت شبانه روزی توجه کنند ، از نرخ های حق بیمه یا نگهدارنده های ماهانه استفاده کنید. با این حال ، وقتی می خواهید در واقع با همه این دیوانه ها کنار بیایید ، خودتان هستید.

دستیار مجازی

چه کسی گاه به گاه به کمی دست کمک احتیاج ندارد؟ دستیارهای مجازی اجازه می دهند افرادی که بیش از حد در بشقاب خود هستند ، مهمترین کارها را به یک بچه اختصاص دهند. تویی! دقیقاً کاری که شما انجام می دهید به خود شما و مشتری شما بستگی دارد ، اما موفق ترین دستیارهای مجازی کسانی هستند که هر کاری را انجام می دهند که حتی از راه دور در قانون قانون قرار می گیرد. واقع بینانه شما بلیط های رویداد را خریداری می کنید ، در مورد تعطیلات تحقیق می کنید ، خشکشویی انجام می دهید ، و حتی گاه و بیگاه سگ پرشی می کنید ، اما درخواست ها می توانند دامنه را از یک دنیای عجیب و غریب به افراد عجیب و غریب تبدیل کنند. در مورد ساختار هزینه خود شفاف باشید - بیشتر دستیاران به صورت ساعتی به علاوه هزینه ها را قبض می دهند یا معاملات ماهانه بسته بندی شده ای را برای تعداد مشخصی از کارها ارائه می دهند - و تلاش خود را از این طریق ارتقا دهید. مجله Entrepreneur ایده های مختلفی در این راستا دارد تا شما را به کار خود ادامه دهد.

پشتیبانی فنی

آیا شما کسی هستید که وقتی کامپیوتر به جنوب می رود همه با او تماس می گیرند؟ چرا با تعمیر کامپیوترها و پاسخ دادن به س questionsالات فنی غریبه های درمانده ، در ازای آن پرداخت نمی کنید؟ یک صفحه وب خوب که خدمات شما را تبلیغ می کند در اینجا حیاتی است. از کلمات کلیدی استفاده کنید و مطمئن شوید که در مورد مرزهای محلی هر سرویس در سایت خاص هستید. بیشتر افرادی که به دنبال کمک هستند از Google "پشتیبانی از نام شهر با نام فنی" یا موارد مشابه در Google استفاده می کنند ، بنابراین از بهترین SEO-fu خود برای طراحی صفحه ای استفاده کنید که مبتدیان آن را درک کنند و موتورهای جستجوگر آن را دوست داشته باشند - به یاد داشته باشید ، این افراد ناامید کننده هستند که می توانند " بفهمید که چرا قلم ها در مانیتور جدیدشان بسیار کوچک هستند ، بنابراین زبان ساده و واضح اصلی است. Craigslist در زمان کندی کسب و کار یک مکان محبوب برای تبلیغات کالاهای شما است ، اما مطمئن شوید که پست های خود را بالاتر از سطح ریف قرار دهید.

اپراتور سرویس تلفن "شخصی"

وقتی همه راه های دیگر به شکست منجر می شود ، همیشه می توانید با مردم از طریق تلفن صحبت کنید. این فراتر از دریافت شماره 900 یا 800 شماره (به علاوه سازوکاری برای پذیرش پرداخت های کارت اعتباری) به مهارت یا مهارت زیادی نیاز ندارد. آیا می خواهید توصیه های مربوط به دستورالعمل ها ، گزینه های شرط بندی ورزشی یا مطالب روانشناسی را ارائه دهید؟ هرچی که با قایق شما شناور می شود ، احتمال اینکه کسی در آنجا حاضر شود برای شنیدن صحبت های شما صحبت کند ، خوب است. مطمئناً ، بسیاری از این خدمات به عرضه های "بالغ" تری گرایش دارند ، اما ما در اینجا در PCWorld هرگز ، هرگز در این باره قضاوت نمی کنیم.

https://www.entrepreneur.com/article/217259برچسب :
نوشته شده در سه شنبه جهاردهم 2 1400 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X