پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
6 نکته برای استفاده از پشتیبانی سایت

پشتیبانی وب سایت رایگان چیست؟

Yeshourun Digital پشتیبانی وب سایت رایگان را به عنوان بخشی از برنامه نگهداری شخصی ارائه می دهد. این بدان معناست که شما به عنوان یک مشترک برنامه شخصی ، می توانید حداکثر چهار درخواست سرویس در ماه و پشتیبانی سایت چت پشتیبانی نامحدود از طریق تیم ها درخواست کنید. اساساً ، این سرویس به شما امکان می دهد درباره درخواستهای آینده و گذشته ، آنچه می خواهید انجام دهید بحث کنید و آنچه را که ما توصیه می کنیم بشنوید.


اگر ایده درخواست خدمات شما ارزش دارد ، با ما تماس بگیرید

ما وب سایت شما را بهتر می شناسیم. قبل از ایجاد طرح ، خودتان س askال کنید

برای افزودن پست وبلاگ نیازی به اجازه ندارید. به دنبال آن برو!

درباره تغییر طرحی که درباره آن کنجکاو هستید ، ورودی دریافت کنید

ما متخصصان طراحی هستیم. از ما بپرسید که طراحی وب سایت شما کجا قابل بهبود است

آیا می خواهید یک افزونه خود اضافه کنید؟ از ما بپرس! این می تواند وب سایت شما را خراب کند

پیام اساسی در پشت هر شش نکته این است که شما می توانید در مورد مدیریت و طراحی وب سایت خود هر چیزی را از ما بخواهید. ما با کمال میل کمک خواهیم کرد - این کاری است که ما هر روز انجام می دهیم. به یاد داشته باشید ، درخواست خدمات برای برنامه های شخصی ممکن است محدود باشد ، اما صحبت با ما همیشه نامحدود است. استفاده از تخصص ما می تواند تبدیل شما را افزایش دهد!

تغییر به سمت جذب مشتری دیجیتال پیش از COVID-19 در حال انجام بود و فقط با چالش های همه گیر سرعت گرفته شده است. تجربه دیجیتال به ویژه با توجه به اینکه فروش تجارت الکترونیکی در سال 2020 30 درصد جهش پیدا کرده است ، بسیار مهم است. ما همچنین براساس گزارش روند تجربه مشتری 2021 می دانیم که 65 درصد مشتریان می خواهند پشتیبانی سایت از شرکت هایی که معاملات آنلاین سریع و آسان را انجام می دهند خرید کنند.


65٪ از مشتریان مایل به خرید از شرکتهایی هستند که معاملات آنلاین سریع و آسان را انجام می دهند


این شامل پشتیبانی آنلاین مشتری نیز می شود. پرسیدن س aboutال در مورد یک محصول به همان راحتی خرید آن آسان است. با بیشتر تعاملات مشتری در وهله اول آنلاین ، برای شرکت ها مهم است که برای ارائه یک تجربه جذاب آنلاین ، فراتر از آن عمل کنند.


بنابراین چگونه می توان تجربه مشتری آنلاین پشتیبانی سایت ایجاد کرد که برای برند شما معتبر باشد ، حتی برای مشتریانی که هرگز از فروشگاه یا دفتر کار شما IRL بازدید نمی کنند؟


در اینجا چند فکر وجود دارد.


پشتیبانی آنلاین از مشتری چیست؟

پشتیبانی آنلاین از مشتری ، فرآیند پاسخگویی دیجیتالی به سوالات مشتری با استفاده از ابزاری مانند ایمیل ، رسانه های اجتماعی ، گفتگوی زنده و برنامه های پیام رسانی است.


خدمات آنلاین مشتری چند مزیت اساسی دارد:


مشتریان می توانند سریعتر و سریعتر به آنها کمک کنند

تیم های پشتیبانی می توانند درخواست های بیشتری را در مدت زمان کمتری مدیریت کنند

شرکت ها می توانند زمان انتظار را کاهش داده و رضایت مشتری را افزایش دهند

انتظارات مشتری از پشتیبانی آنلاین

اکنون که ما به انجام کارهای اساسی بصورت آنلاین ، از خرید مواد غذایی تا قرار ملاقات های تله بهداشت عادت کرده ایم ، مشتریان انتظار تجربه یکپارچه آنلاین را در همه جا دارند. خواه یک نام خانوادگی باشید یا یک شرکت نوپا خراشیده ، انتظار برای آنچه خدمات خوب مشتری را تعریف می کند در حال افزایش است.


تنها گزینه بالا رفتن به مناسبت است و ما در حال حاضر شاهد هستیم که بیش از نیمی از تیم های پشتیبانی مشتری CX را بیش از یک سال قبل در اولویت قرار می دهند.


برای درک بهتر اولویت های مشتری و اینکه چگونه می توانید انتظارات آنها را برآورده کنید (و از آنها فراتر بروید) ادامه مطلب را بخوانید.

تصویری که یک لیست شماره گذاری شده از انتظارات مشتری را نشان می دهد ، خلاصه آنچه در متن شرح داده شده است


تعاملات آسان


65 درصد مشتریان مایل به خرید از شرکت هایی هستند که معاملات آنلاین سریع پشتیبانی سایت و آسان را انجام می دهند.در همین حال ، 75٪ از مشتریان اظهار داشتند که حاضرند هزینه بیشتری را برای خرید از شرکتهایی که تجربه مشتری خوبی به آنها می دهند ، خرج کنند. بنابراین جای تعجب نیست که شرکت هایی مانند Target و Amazon علی رغم چالش های COVID در حال رشد بوده اند. آنها اهمیت وسواس مشتری را درک می کنند و می توانند از ابتدا تا انتها یک تجربه ثابت را ارائه دهند.


انتخاب کانال ها


پشتیبانی سایت 64 درصد مشتریان در سال 2020 از کانال جدید خدمات مشتری استفاده کرده اند و 73 درصد قصد استفاده از آن را دارند.اخیراً موارد زیادی تغییر کرده است ، از جمله نحوه مکالمه مشتریان با پشتیبانی. واقعیت این است که مشتریان انتظار دارند شرکت ها به همان اندازه که هستند با کانالهای جدید و نوظهور سازگار باشند. پشتیبانی سایت این به این معنی است که مشتری خود را در جایی که قرار دارد ملاقات کنید ، خواه این یک ایمیل ، چت یا Instagram DM باشد.

https://www.zendesk.com/blog/6-tips-best-online-customer-support/

https://yeshourun.com/6-tips-for-taking-advantage-of-free-website-support/

https://rayantarh.com/support-site/


برچسب :
نوشته شده در شنبه بیست و دوم 3 1400 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X