پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
پشتیبانی سایت چیست؟

پشتیبانی سایت نیاز به طیف وسیعی از خدمات دارد که نه بر یک جنبه از پروژه بلکه بر توسعه کلی آن متمرکز است. به عنوان مثال ، در صورت نیاز به تعمیر وب سایت فوراً ، ممکن است شامل مدیریت محتوا ، نظارت فنی ، تبلیغ وب ، تبلیغات و حتی "کمک های اولیه" باشد.


به طور کلی این طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی وب سایت با هر مشتری به صورت جداگانه مورد بحث قرار می گیرد.


چرا به پشتیبانی وب سایت نیاز دارید؟

روزانه میلیونها تغییر در یک شبکه رخ می دهد. در حالی که اکثر آنها جزئی هستند ، چندین ممکن است هنوز بتوانند بر عملکرد الگوریتم تأثیر بگذارند. برای حفظ موقعیت های وب سایت خود ، باید از همه آن تغییرات و پیامدهای احتمالی آنها مطلع باشید. این مستلزم حضور بیست و چهار نفر در شبکه است. چه نوع حمایتی وجود دارد؟


انواع خدمات پشتیبانی و نگهداری وب سایت:

نگهداری وب سایت

این راه حل را برای هر مشکلی که در اثر خرابی کد ایجاد می شود ارائه می دهد. تعمیر و نگهداری وب سایت به شما امکان می دهد به هرگونه تغییر در الگوریتم موجود فوراً پاسخ دهید. علاوه بر این ، زیرساخت وب سایت به طور مداوم برای ارزیابی اثربخشی آن و یافتن نقاط ضعف احتمالی تحت نظارت است. این امر باعث می شود که صفحه وب از خطا و بهره وری جلوگیری کند ، که برای هر کسب و کاری در شبکه حیاتی است.


خدمات به روز رسانی محتوا

این شامل به روز رسانی دوره ای محتوای وب سایت (مقاله ، عکس ، فیلم و غیره) است. این سرویس به شما امکان می دهد بدون اتلاف وقت ، اطلاعات معتبر و مرتبط را در اختیار مشتریان قرار دهید. حتی اگر نیازی به انجام تغییرات اساسی به طور منظم ندارید ، لازم است به کاربران اطمینان دهید که همه چیز بدون مشکل اجرا می شود. از نظر آماری ، اگر بیش از یک ماه هیچ تغییری در صفحه وب خود مشاهده نکنند ، دو سوم مشتریان اعتماد خود را به خدمات شما از دست خواهند داد. این ضرورت پشتیبانی اطلاعاتی را به طور قانع کننده ای نشان می دهد.


خدمات طراحی گرافیک

این به منظور تضمین ثبات اجزای بصری وب سایت است. شما می توانید بر همه نوع بهبود طراحی ، بنرها ، نقشه های حمل و نقل و تصاویر منحصر به فرد از پشتیبانی گرافیکی حساب کنید.


پشتیبانی وب سایت به افرادی که زمان کافی برای اجرای پروژه به تنهایی ندارند توصیه می شود. این نه تنها در حفظ اختیارات شرکت شما ، بلکه در رسیدگی به مشکلات غیرمنتظره مرتبط با عملکرد وب سایت نیز به شما کمک می کند.


برچسب :
نوشته شده در پنج شنبه بیست و یکم 5 1400 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X