پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
بهترین مدل های کسب و کار اینترنتی در2021

اینترنت برای همیشه نگاه ما به تجارت را تغییر داده و درهایی را باز کرده است که سالها پیش حتی وجود نداشت. برای یک کارآفرین آنلاین ، بهتر از این نمی شود.


اما با فرصت های زیادی که ایجاد می شود ، کار پیدا کردن مدل "مناسب" برای کسب و کار شما مطرح می شود. در صورت تمایل مناسب است.


من می گویم "تجارت شما" ، اما در واقع منظور شما هستم. همانطور که ممکن است متوجه شده باشید ، یک موضوع مشترک در وبلاگ من شامل ایجاد یک کسب و کار در سبک زندگی است و به طور خاص موضوعی که به شما امکان می دهد مستقل از مکان باشید.


بله ، بسیار مهم است که مطمئن شوید کسب و کار شما به نیازهای مشتریان یا مشتریان پاسخ می دهد ، اما تجربه من به عنوان یک کارآفرین به من می گوید که همه مدل های کسب و کار برای همه بنیانگذاران مناسب نیست.


در بالای "تناسب بازار محصول" ، "تناسب بازار محصول-محصول" وجود دارد.


- NAVAL RAVIKANT

فرقی نمی کند که می خواهید بزرگ کار کنید یا درآمد کسب کنید تا شغل روزانه خود را با شروع یک شلوغی آنلاین تکمیل کنید ، پیدا کردن بهترین مشاغل مبتنی بر اینترنت برای هر فرد متفاوت است.


شاید از حاشیه های زیاد و ارتباط مداوم در راه اندازی مدل تجاری آژانس تبلیغاتی که از راه دور از طریق اینترنت کار می کند لذت ببرید. یا شاید ماهیت نیمه غیرفعال بازاریابی وابسته جایی باشد که شما تماس خود را پیدا می کنید.


در این مقاله ، من تمام تلاش خود را می کنم تا بتوانم مدلهای مختلف کسب و کار آنلاین را که می تواند برای شما مفید باشد همراه با بینش که در این راه به دست آورده ام ، روشن کنم.


فهرست مطالب

چهار مدل بازاریابی دیجیتال

قبل از اینکه به انواع مختلف مدل های کسب و کار آنلاین بپردازیم ، بیایید نگاهی داشته باشیم به اصولی که نحوه عملکرد مشاغل آنلاین را شکل می دهد.


من در این مقاله به یک نکته نسبتاً قوی اشاره می کنم که وقتی صحبت از تجارت آنلاین می شود ، بازاریابی اصلی ترین عملکردی است که باید بر آن مسلط شوید. حتی در مشاغل سنتی ، بازاریابان به طور فزاینده ای به عنوان مدیرعامل منصوب می شوند. این تصادفی نیست.


برای موفقیت کسب و کار آنلاین شما ، ابتدا باید:


یک مدل بازاریابی را انتخاب کنید که با اهداف و نقاط قوت شخصی شما مطابقت داشته باشد

مشخص کنید که کدام مدل بازاریابی با مدل کسب و کار دیجیتال شما بیشتر مطابقت دارد

توانایی های لازم را برای تحقق آن توسعه دهید

که ما را به چهار مدل بازاریابی دیجیتال می رساند…


طراحی تجربه مشتری

نحوه درک و تعامل مشتری با نام تجاری شما نقش مهمی در تبدیل وفاداری به نام تجاری دارد.


همانطور که از نامش پیداست ، این مدل بازاریابی بر تجربه ای که یک مشتری هنگام تعامل با یک نام تجاری دارد ، تأثیر زیادی می گذارد. این طراحان با استفاده از داده ها و بینش های خود مشتریان ، به ایجاد یک تجربه تجاری موفق می پردازند - در این روند دل ها (و فروش) را به دست می آورند.


نمونه های سنتی اینها خطوط هوایی ، هتل ها ، خرده فروشان است ، اگرچه بسیاری از آنها اخیراً کار بدی در این زمینه انجام داده اند. نمونه های بهتر این روزها شامل مارک هایی مانند Ferrari ، Lululemon و Whole Foods است.


تجربه مشتری فراری در سطح بعدی است

برای بیشتر مشتریان ، خرید FERRARI در مورد ماشین کمتر است و بیشتر در مورد تجربه ای که از ارتباط با برند دریافت می کنند.

این شرکت ها به رضایت مشتری افتخار می کنند. وقتی از آنها خرید می کنید ، مصرف کننده نیستید ، بلکه بخشی از خانواده هستید.


تولید تقاضا

ایجاد تقاضا برای محصولات و خدمات می تواند کاری چالش برانگیز باشد. شما باید در زمان مناسب با مصرف کننده ملاقات کرده و مارک خود را به نحوی معرفی کنید که بتواند به طور موثری باعث تبدیل شود.


با تولید تقاضا ، تمرکز بیشتر بر افزایش حجم زیاد یا ترافیک بسیار هدفمند آنلاین (یا هر دو) و تبدیل تا حد امکان به فروش است.


تولید تقاضا شامل ارتقاء تجارت آنلاین خود با استفاده از چندین کانال بازاریابی دیجیتال است ، مانند:


تبلیغات (نمایش ، جستجو ، رسانه های اجتماعی و سایر تبلیغات)

بازاریابی محتوا/SEO

بازاریابی ایمیلی

جوامع اجتماعی

مطمئناً برای جلب مشارکت و تقاضا به محتوای عالی احتیاج دارید ، اما کسانی که از این مدل استفاده می کنند بر تولید لیزر متمرکز هستند. این در نهایت منجر به نرخ تبدیل بالا می شود.


تولید تقاضا شکل مورد علاقه من در بازاریابی دیجیتال است

وصل کردن افراد راست با آنچه در زمان مناسب به آن نیاز دارند همان چیزی است که تقاضا در مورد آن وجود دارد.

به دلیل میزان تولید تقاضا بر اساس نتیجه ، من این مدل بازاریابی را برای من ساده ترین می دانم. من دوست دارم ذهن مشتری را درگیر کنم و به این فکر کنم که آنها چه زمانی و چه زمانی نیاز دارند. این به من کمک می کند تا در زمان مناسب با افراد مناسب ارتباط برقرار کنم.

منظورم این است که چه کسی می خواهد 16 ماه را صرف تلاش برای بستن یک وقت گیر کند ، زمانی که مرد همسایه از خرید مایوس شده است؟ آنجا بودم ، این کار را کردم ، هیچ پولی نداشتم!


نام تجاری دیجیتال

با استفاده از نام تجاری دیجیتال ، شرکت ها از روش های خلاقانه و استراتژیک برای گفتن به مشتریان بالقوه استفاده می کنند:


انها چه کسانی هستند

کسب و کار آنها در مورد چیست

آنچه مشتریان می توانند از آنها انتظار داشته باشند

در اینجا تمرکز اصلی بر ایجاد هویت برند است. گویی زبان بازاریابی که در این وب سایت استفاده می کنم در حال حاضر اوج تظاهر نیست ، اصطلاح "همه جا حاضر" را در نظر بگیرید.
برچسب :
نوشته شده در يکشنبه جهاردهم 6 1400 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X