پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
25 کار در اینترنت که می توانید در سال 2021 شروع کنید

نحوه تأمین معاش مردم به سرعت در حال تغییر است. ما هر ساله بیشتر و بیشتر افراد را مشاهده می کنیم که مشاغل آنلاین را به نحوی پذیرفته اند. هک ، 59 میلیون آمریکایی سرسخت در سال گذشته مستقل شدند و تقریباً 1.2 تریلیون دلار درآمد کلی کسب کردند.


این که آیا شما به دنبال فرار از رقیب 9-5 هستید یا پول بیشتری دریافت می کنید ، پیگیری مشاغل آنلاین از خانه ممکن است یک گزینه عالی برای شما باشد.


اما جستجوی کار آنلاین معمولاً به معنی جستجوی سایت به سایت دیگر است. هرچه فرصت های شغلی رقابتی تر می شوند و سایت های شغلی جدید ظاهر می شوند ، تشخیص مشاغل قانونی آنلاین دشوارتر می شود. به همین دلیل است که ما بر اساس وظیفه خود به بررسی کامل هر فرصت و ارائه بهترین مشاغل آنلاین برای کسب درآمد در سال 2021 پرداختیم.


در این پست ، ما لیستی از بهترین مشاغل آنلاین را که هرکسی می تواند برای کسب درآمد دنبال کند ، به اشتراک می گذارد. تی و برای هر شغلی که ذکر کردیم ، برآورد تقریبی از درآمد ساعتی و برخی از وب سایت هایی را که می توانید در آن شرکت کنید ، ارائه می دهیم.راهنمایی ها ، ابزارها و منابع مورد نیاز برای طراحی بهترین زندگی خود را باز کنید - سپس آن را زندگی کنید. هر تنها. روز


امروز رویای زندگی خود را طراحی کنید

25 شغلی که می توانید بصورت آنلاین در خانه در 2021 انجام دهید

در اینجا خلاصه ای از بهترین مشاغل آنلاین است که می توانید از امروز شروع کنید. ما آن را بر اساس تجربه و هیچ نقش تجربه ای برای انتخاب آسان برای شما تجزیه کرده ایم - امیدواریم چیزی پیدا کنید که با مهارت ها و درآمد شما مطابقت داشته باشد.


مشاغل آنلاین که نیاز به تجربه دارند

1. مدیر رسانه های اجتماعی

اگر تجربه اجرای کمپین ها در بسترهای رسانه های اجتماعی را دارید ، می توانید ثبت نام کنید تا به کسب و کارها در تبلیغ محصولات خود از طریق اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر و غیره کمک کنید. تلاش برای فروش تا زمانی که بتوانید صدا و خلاقیت خود را با ایجاد ویدئوهای قابل اشتراک گذاری یا شامل GIF های خنده دار به پست ها اضافه کنید ، می توانید از امروز مشتریان خود را جذب کنید.


درآمد ساعتی: 16 تا 50 دلار


یافتن شغل در: در واقع ، Upwork ، PeoplePerHour


2. مدرس آنلاین

آیا در ریاضیات ، فیزیک یا زبان خارجی متخصص هستید؟ اگر چنین است ، می توانید برای مشاغل تدریس آنلاین که از شما می خواهند به تدریس دانش آموزان از سراسر جهان بپردازید ، درخواست دهید. اکثر کارفرمایان و پرتال های شغلی به مدرس نیاز دارند که مدرک کارشناسی داشته باشند ، بنابراین قبل از درخواست ، حتماً این حوزه را پوشش دهید. مدرک تحصیلی در ESL یا هر موضوعی شانس شما را برای تبدیل شدن به یک معلم آنلاین بیشتر می کند.


درآمد ساعتی: 10-25 دلار


یافتن شغل در: Tutor.com ، VIPkid ، Chegg Tutors


3. حسابدار

آیا به امور مالی علاقه دارید؟ آیا بودجه شخصی دارید که دوست دارید آن را مدیریت کنید؟ اگر چنین است ، حسابداری را در نظر بگیرید. اکثر مشاغل به دفتردارهایی نیاز دارند که به آنها در ردیابی و مدیریت امور مالی کمک کنند. دفتردارها وظایفی مانند ثبت درآمد و هزینه ، صورتحساب مشتریان و تهیه گزارش های مالی را انجام می دهند. برای یافتن اولین شغل حسابداری آنلاین خود ، با مشاغل محلی تماس بگیرید یا سایتهای ذکر شده در زیر محدوده درآمد ساعتی را بررسی کنید.


درآمد ساعتی: 25 تا 50 دلار


یافتن شغل در: Accountingdepartment.com ، در واقع ، FlexJobs


4. مربی شخصی

اگر از علاقه مندان به تناسب اندام هستید و از تکنیک های مناسب ورزش آگاهی کافی دارید ، پس برای کنسرت های آنلاین آموزش شخصی درخواست دهید. با مربیگری آنلاین می توانید هرکسی را در هر زمان و هر مکان آموزش دهید ، که به شما این فرصت را می دهد تا مشتریان بیشتری را جذب کنید. شما می توانید افراد را از طریق Zoom/Skype در هر دو گروه یا به صورت فردی آموزش دهید.


درآمد ساعتی: 20 تا 70 دلار


یافتن شغل در: Fiverr ، Glassdoor
برچسب :
نوشته شده در پنج شنبه بیست و پنجم 6 1400 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X