پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
طراحی لوگو: 15 قانون طلایی برای ساخت لوگو

در طراحی لوگو شروع کرده اید؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید قبل از شروع پروژه هویت برند بدانید.


 

 

 

 

طراحی لوگو - طراحی لوگوی اپل که با دنباله فیبوناچی مقایسه می شود.

(اعتبار تصویر: QWE Art/Arthur Geometry/Future)

طراحی لوگو شامل مقدار زیادی دانش، مهارت و تجربه است. سوالات زیادی وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنید، و آنها می توانند طاقت فرسا شوند. اگر طراحی لوگوی جدیدی از ابتدا ایجاد می کنید، چگونه برند، محصول یا شخصیت فرد را نشان می دهید؟ اگر لوگوی یک برند موجود را به‌روزرسانی می‌کنید، آیا برای بیان یک بیانیه نیاز به تغییر جهت دارید یا باید تغییرات جزئی در لوگوی فعلی انجام دهید تا از بیگانه کردن مشتریان جلوگیری کنید؟


با چنین سؤالات بزرگی، دانستن اینکه از کجا شروع کنید دشوار است. برای کمک به شما، 15 قانون طلایی برای طراحی لوگو ابداع کرده ایم. این فهرست مفید از نکات برتر، هم بر فرآیند طراحی لوگو و هم بر نحوه اجرای طرح خود به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده تر برند متمرکز است.


زمانی که لوگوی مناسب با یک محصول عالی هماهنگ شود، در نهایت می تواند به یک دارایی گرانبها تبدیل شود. Swoosh نایک، طاق های طلایی مک دونالد، مرد میشلین، ستاره سه پر مرسدس، نماد Woolmark - اینها تنها چند نمونه از برجسته ترین نمونه ها هستند. چگونه به یک لوگو بهترین شانس ممکن را برای رسیدن به وضعیت مشابه می دهید؟ خوب، هر طراحی لوگوی موفقی دارای ویژگی های جهانی است.


در ادامه بخوانید تا بدانید چرا طراح دیوید ایری فکر می کند طراحی لوگو بسیار مهم است و 10 قانون او برای یک لوگوی عالی. ما همچنین نکات برتر نیک کارسون را برای اجرای طرح شما خواهیم شنید. اگر کمک می‌خواهید، نگاهی به راهنمای ما برای الهام گرفتن از طراحی لوگو، گردآوری بهترین لوگوهای 3 حرفی که تا کنون ساخته شده است و 11 مرحله ما برای ایجاد آرم‌های بهتر بیندازید.


چرا طراحی لوگو مهم است؟

لوگوها مهم هستند زیرا اغلب اولین برندی هستند که مشتریان بالقوه می بینند، و آن چیزی است که با آنها باقی می ماند - یا نه. لوگو اطلاعات زیادی در مورد یک برند به مشتری می گوید و اگر مصرف کنندگان با آن ارتباط برقرار کنند، احتمالاً تمایل بیشتری به سرمایه گذاری زمان یا پول خود در شرکت یا محصول خواهند داشت.


لوگو تنها عنصر در برندسازی موفق نیست، اما یکی از مواردی است که برای درست کردن آن ضروری است زیرا اغلب در مرکز هر استراتژی برند قرار دارد. در حالی که اکثر طراحان می توانند یک لوگوی مناسب ایجاد کنند، برای اجرای یک طراحی لوگو که واقعاً خاطره انگیز، منحصر به فرد و جذاب است، به ترکیب خوبی از مهارت های طراحی، نظریه خلاقانه و کاربرد ماهرانه نیاز است (برای نمونه به انتخاب بهترین لوگوهای ما نگاهی بیندازید).


قوانین طلایی طراحی لوگو

اغلب صدها یا هزاران برند برای جلب توجه ما رقابت می کنند، و این بدان معناست که آنها باید خود را از نظر بصری متمایز کنند تا سردرگم نشوند. تمایز از طریق طراحی هویت برند به دست می آید - طیفی از عناصر که با هم کار می کنند تا تصویری متمایز در ذهن ما ایجاد کنند. این می‌تواند شامل لباس‌های فرم، گرافیک خودرو، کارت‌های ویزیت، بسته‌بندی محصول، سبک عکاسی، لیوان‌های قهوه، تبلیغات بیلبورد و مجموعه‌ای از آیتم‌های دیگر باشد.


برچسب :
نوشته شده در چهارشنبه دوازدهم 8 1400 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X