پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
تزریق چربی بدن چیست؟

تزریق چربی بدن روشی ساده و کم تهاجمی است که در آن چربی از یک ناحیه از بدن برداشته شده و در ناحیه دیگری قرار می گیرد. این روش را می توان به عنوان پیوند چربی یا انتقال چربی نیز نامید. هدف از تزریق چربی بدن ساده است. این برای اضافه کردن حجم و نواحی کانتور بدن به ویژه برای مردان مهم است. این روش می‌تواند باسن، ساق پا، باسن، شکم و موارد دیگر را هدف قرار دهد تا به بدن ظاهری متقارن‌تر بدهد.


روش انتقال چربی BodyBanking® خود ساخته دکتر Steinbrech تعداد سلول‌های چربی از دست رفته را در طول این عمل به حداقل می‌رساند و از افزایش نامتناسب وزن جلوگیری می‌کند و نتیجه طبیعی به نظر می‌رسد.


تزریق چربی بدن در مردان چگونه انجام می شود؟

خوشبختانه، تزریق چربی بدن هم یک روش کوتاه و هم کم تهاجمی است. چربی از ناحیه اهدا کننده برداشته می شود، از طریق سانتریفیوژ از ناخالصی ها پاک می شود و به ناحیه مورد نظر، اعم از قفسه سینه، شانه ها یا شکم تزریق می شود. برداشتن و تزریق هر دو با استفاده از یک سوزن کامل می شود.


لیپواسکالپتینگ بادیبانک مردانه قبل و بعد از دکتر. Steinbrech بیهوشی عمومی (یا کمتر متداول آرامبخش IV) را ارائه می دهد و ناراحتی را در طول عمل به حداقل می رساند. برای تزریق‌های بزرگ‌تر، آرام‌بخشی به احتمال زیاد گزینه مطلوبی است، اما بیهوشی عمومی معمولاً کافی است.


پس از انجام این روش، بدن شما زیباتر از همیشه به نظر می رسد.


آمادگی برای تزریق چربی بدن

از آنجایی که تزریق چربی بدن روشی بسیار ساده است، آمادگی کمی از جانب بیمار لازم است.


با این حال، دستورالعمل های خاص قبل از عمل توسط دکتر Steinbrech ارائه خواهد شد. این موارد شامل ترک سیگار شش تا هشت هفته قبل از جراحی است، زیرا سیگار کشیدن ممکن است از بهبود پس از عمل جلوگیری کند و به ایجاد اسکار کمک کند. همانطور که توسط دکتر Steinbrech مشخص شده است، باید از مصرف برخی داروها اجتناب شود. مانند هر عمل دیگری، هیدراتاسیون نیز کلیدی است، و باید آماده باشید تا بعد از تکمیل تزریق چربی، شخصی شما را به خانه برساند.


چه کسی کاندیدای مناسب برای تزریق چربی بدن است؟

مردانی که دارای مناطقی از بدن هستند که حجم آنها کم است یا به عدم تقارن کلی زیبایی کمک می کند، ممکن است کاندیدای خوبی برای درمان تزریق چربی بدن دکتر اشتاینبرچ باشند.


داشتن سلامت جسمانی نیز عامل مهمی قبل از تزریق چربی به بدن است. در طول مشاوره قبل از عمل، تیم دکتر Steinbrech شما را معاینه می‌کند و به دنبال مناطقی از بدن شما می‌گردد که حاوی سلول‌های چربی سالم و قابل انتقال است. به همین دلیل، مناطقی که چربی از آنها برداشته می شود، در بیماران مختلف متفاوت است.


قبل و بعد از لیپوسکلپتینگ بدن مردانه اگر شما مردی هستید که از سلامت جسمانی خوبی برخوردار هستید و می خواهید ظاهری جوان تر و متقارن برای بدن خود داشته باشید، تزریق چربی بدن ممکن است راه حلی برای شما باشد.


تزریق چربی بدن گزینه خوبی است اگر:

مایل به کانتور و بهبود ظاهر بدن خود باشید

نواحی خاصی از بدن داشته باشید که می خواهید به آنها حجم دهید

از طریق ورزش به مرزهای شکل دادن به بدن خود رسیده اید

آیا مردی از سلامت جسمانی خوبی برخوردار هستند

از بازیابی تزریق چربی بدنم چه انتظاری دارم؟

از آنجایی که تزریق چربی بدن نسبت به بسیاری از روش های جراحی دیگر تهاجمی کمتری دارد، اکثر بیماران می توانند پس از حدود یک هفته بهبودی به سر کار بازگردند. پس از از بین رفتن بیهوشی، ممکن است درد یا ناراحتی خفیفی در ناحیه تزریق احساس کنید. کبودی یا تورم نیز ممکن است رخ دهد. با این حال، زمان بهبودی دقیق بستگی به اندازه و محل تزریق دارد، بنابراین حتماً از دکتر استاینبرچ بپرسید که چه انتظاری باید داشته باشید.هزینه درمان و مشاوره

از آنجایی که تزریق چربی بدن برای مردان کاملاً فردی است، هزینه می تواند از بیمار به بیمار دیگر متفاوت باشد. فوربس دکتر اشتاینبرچ را "جراح پیشرو برای مردان" می نامد. مشاوره خود را امروز در نیویورک، شیکاگو یا لس آنجلس با ما رزرو کنید.

منبع


برچسب :
نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم 10 1400 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر
عوارض کاشت مو چیست؟

اخیراً کاشت مو به طور متداول برای اعمال جراحی زیبایی مورد استفاده قرار گرفته است. کاشت مو نسبت به سایر روش های جراحی زیبایی دارای عوارض کم است. با این حال، در صورت عدم توجه کافی می تواند عوارض جدی ایجاد کند. اما طیف وسیعی از عوارض احتمالی وجود دارد که کمتر شدید و قابل کنترل هستند. عوارض شایع پس از عمل شامل درد، ادم، عدم تقارن، خونریزی، جای زخم قابل مشاهده، فولیکولیت، پوسته پوسته شدن، جابجایی پیوند، سکسکه، افلوویوم، خارش و هیپوستزی می باشد. سایر عوارض پس از عمل کمتر رایج عبارتند از: اسکار هیپرتروفیک و کلوئید، فیستول شریانی وریدی، عفونت، سنگفرش، سنکوپ، تغییر رنگدانه، نکروز، واکنش گرانولوماتوز، گرانولوم پیوژنیک و فوران واریسلی شکل کاپوزی. جدی ترین عارضه کاشت مو نکروز است.


کلید واژه ها

عوارض کاشت مو جراحی نکروزهیر

infoShow فصل و نویسنده +

1. مقدمه

اخیراً کاشت مو به طور متداول برای اعمال جراحی زیبایی مورد استفاده قرار گرفته است. کاشت مو با توجه به سایر روش های جراحی زیبایی، عوارض کمی دارد. با این حال، در صورت عدم توجه کافی می تواند منجر به عوارض جدی شود. اما طیف وسیعی از عوارض احتمالی وجود دارد که کمتر شدید و قابل کنترل هستند. عوارض شایع پس از عمل کاشت مو در جدول 1 آورده شده است.


عوارض شایع بعد از عمل

درد


ادم


عدم تقارن


خون ریزی


جای زخم قابل مشاهده


فولیکولیت


پوسته شدن


جابجایی پیوند


سکسکه


افلوویوم


خارش


هیپوستزی


میز 1.

عوارض شایع پس از عمل کاشت مو.


تبلیغات

2. درد

درد بعد از عمل در اکثر بیماران پس از جراحی کاشت مو ایجاد می شود. این درد به خصوص در کاشت مو که با FUT (پیوند واحد فولیکولی) انجام می شود، بروز می کند. زیرا به دلیل قطع شدن اعصاب محیطی در هنگام برداشت نواری. در روش FUE (استخراج واحد فولیکولی)، به طور متوسط ​​3000 روش پیوند پیوند بین 6 تا 8 ساعت طول می کشد. درد عضلانی بسته به وضعیت دراز کشیدن در این دوره ممکن است رخ دهد. برای پیشگیری و کاهش درد باید استراحت‌های کوچکی در طول فرآیند داده شود، تزریق مسکن حین عمل و استفاده از NSAID (داروهای ضد التهابی غیراستروئیدی) بعد از عمل [1].برچسب :
نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم 10 1400 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X