پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
اهمیت سئو برای کسب و کار شما: مزایای سئو سایت پزشکی

اگر تا به حال در مورد تکنیک های بازاریابی دیجیتال صحبت کرده اید، احتمالاً اصطلاح سئو را شنیده اید. شاید بدانید که سئو مهم است و با موتورهای جستجو ارتباط دارد. اما سئو دقیقا چیست؟ در این مقاله به توضیح سئو می پردازیم که چرا برای کسب و کار شما مفید است و چرا به آن نیاز دارید.


مروری کوتاه بر سئو

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است. در ساده ترین عبارت، سئوی خوب، دید آنلاین شما را بهینه می کند. این به این معنی است که هرچه افراد بیشتری وب سایت شما را ببینند، ترافیک آنلاین شما بیشتر می شود و شانس شما برای ارائه محصول یا خدمات خود به تعداد بیشتری از افراد بیشتر می شود. بیایید توضیح دهیم که چرا سئو بسیار مهم است.


فقط 10 نقطه - درست است، فقط 10 - در یک صفحه جستجوی Google وجود دارد. بنابراین از خود بپرسید، هنگامی که در جستجوی گوگل تایپ می کنید، هر چند وقت یک بار از صفحه اول به صفحه دوم، سوم یا بیستم نتایج جستجو می روید؟ به احتمال زیاد، به ندرت مجبور به این کار شوید، زیرا چند گزینه اول در همان صفحه اول گوگل حاوی اطلاعاتی است که شما در جست و جوی خود درخواست کرده اید.


اگر یک مشتری بالقوه موضوعی مرتبط با آنچه کسب و کار شما می تواند ارائه دهد تایپ کند، آیا نمی خواهید در اولین صفحه نتایج جستجو در کنار رقبای خود باشید؟ اگر در یکی از آن ده نقطه جستجوی برتر نیستید، کسب‌وکار دیگری به تازگی یک مشتری جدید پیدا کرده است - یا شما فقط یک مشتری را از دست داده‌اید.


این اهمیت سئو برای کسب و کار شماست: سئو به شما این قدرت را می دهد که به سوالات مشتریان بالقوه پاسخ دهید. علاوه بر دیده شدن و افزایش ترافیک، سئو به صدای معتبر شما در حوزه کاری شما کمک می کند. سپس اقتدار منجر به اعتماد به برند می شود که در نهایت منجر به وفاداری به برند می شود.
برچسب :
نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم 1 1401 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X