پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
نحوه برنامه ریزی استوری های اینستاگرام: راهنمای گام به گام

* توجه: کاربران Hootsuite می توانند Stories Instagram را از تابستان سال 2020 شروع کنند. این مقاله نحوه استفاده از ابزار برنامه زمانبندی را هنگام انتشار در ماه های آینده توضیح می دهد. *


اگر از Stories به عنوان بخشی از ترکیب بازاریابی اینستاگرام خود استفاده می کنید ، احتمالاً تعجب کرده اید: آیا می توانم Stories Instagram را تنظیم کنم؟


خوب ، خبر عالی با برنامه ریز برنامه جدید اینستاگرام در Hootsuite ، جواب مثبت است! اکنون می توانید داستان های خود را از قبل ایجاد ، ویرایش و برنامه ریزی کنید.


در این پست ، ما به جای انتشار آنها در پرواز ، یک تن از مزایای برنامه ریزی استوری های اینستاگرام را پوشش می دهیم ، مانند:


صرفه جویی در یک تن زمان

سفارشی کردن داستانها با ابزارهای ویرایش و قالب ها آسانتر می شود

اجتناب از اشتباهات غلط و خودکامگی

ما همچنین شما را با روند دقیق نحوه برنامه ریزی استوری های اینستاگرام طی می کنیم. بیایید درست غرق شوید.

بسته رایگان خود را از 20 قالب قابل تنظیم Instagram Stories هم اکنون بارگیری کنید. در ضمن تبلیغ سبک خود در زمان صرفه جویی و نگاه حرفه ای به نظر برسید.


آیا برنامه ای برای برنامه ریزی استوری های اینستاگرام وجود دارد؟

نمی توانید Stories را مستقیماً در اینستاگرام برنامه ریزی کنید. اما برای برنامه ریزی استوری های اینستاگرام می توانید از برنامه یا داشبورد Hootsuite استفاده کنید.


به دلیل محدودیت API در اینستاگرام ، برنامه ها و نرم افزارهای شخص ثالث نمی توانند مستقیماً در استوری اینستاگرام منتشر کنند. این بدان معناست که وقتی Story خود را ایجاد و برنامه ریزی کنید ، فقط چند قدم اضافی وجود دارد که مستقیماً درون برنامه اینستاگرام بردارید.


اگر تاکنون از گردش کار اطلاع رسانی موبایل برای برنامه ریزی پست ها برای فید اینستاگرام خود استفاده کرده اید ، می دانید که چگونه این کار را انجام دهید. اگر شما عادت دارید که پست های اینستاگرام خود را مستقیم هدایت کنید ، روند کمی متفاوت خواهد بود.


در اینجا دقیقاً نحوه عملکرد آن آمده است.


نحوه برنامه ریزی استوری های اینستاگرام

قبل از شروع ، اطمینان حاصل کنید که از آخرین نسخه های برنامه Hootsuite و Instagram استفاده می کنید.


شما می توانید داستان های اینستاگرام را بر روی دسک تاپ خود بسازید و برنامه ریزی کنید ، اما برای تکمیل مراحل انتشار به هر دو برنامه تلفن همراه نیاز دارید.


مرحله 1: استوری اینستاگرام خود را ایجاد و برنامه ریزی کنید

1. از داشبورد Hootsuite ، روی فلش کشویی کنار دکمه سبز New Post کلیک کرده و New Story را انتخاب کنید.


2. در قسمت Post to ، نمایه (های) اینستاگرامی را که می خواهید Story را به اشتراک بگذارید انتخاب کنید.


3. حداکثر 10 تصویر و فیلم برای Story خود را در قسمت رسانه بکشید و رها کنید ، یا برای بارگذاری روی گزینه های پرونده را کلیک کنید.


یا بر روی Open Media Library کلیک کنید تا با استفاده از تصاویر سهام رایگان یا دارایی های تصویر از کتابخانه محتوای Enterprise خود ، یک Story ایجاد کنید.


به خاطر داشته باشید که هر پرونده تصویر می تواند حداکثر 5 مگابایت باشد و فیلم ها حداکثر 60 ثانیه طول می کشد.


همیشه می توانید ترتیب نمایش عکس ها و فیلم های خود را در داستان خود تغییر دهید. به سادگی آنها را در لیست موجود در سمت چپ داشبورد خود بکشید و بکشید.


4. برای تهیه دارایی های Story خود با استفاده از ویرایشگر تصویر Hootsuite ، روی ویرایش تصویر در زیر هر پرونده کلیک کنید.


5- در منوی Transform ، روی Story under Instagram کلیک کنید تا عکس خود را به اندازه درست برش دهید.


تصویر صفحه گردش کار برنامه ریزی استوری اینستاگرام در Hootsuite


6. با استفاده از فیلترها و ابزارهای تنظیم و فوکوس ، ویرایش های دیگری را برای شخصی سازی تصویر خود اعمال کنید.


ویرایش ابزارها در برنامه ریز برنامه اینستاگرام Hootsuite


7. با قاب ها ، برچسب ها و ابزار برس خلاق شوید و متن پوشش خود را اضافه کنید.


عکس صفحه گزینه گزینه فریم در برنامه زمانی اینستاگرام Hootsuite


به خاطر داشته باشید که برچسب ها و متنی که با ابزار ویرایش تصویر اعمال می کنید در Stories قابل کلیک نیستند. در مرحله بعد هشتگ ، پیوند و سایر عناصر تعاملی اضافه خواهید کرد.


وقتی از تصویر خود راضی هستید ، روی ذخیره کلیک کنید.


8. از صفحه پیش نمایش در سمت راست استفاده کنید تا اجزای Story خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که همه چیز عالی به نظر می رسد.


9- اگر می خواهید پیوندها ، هشتگ ها یا سایر مؤلفه های متن تعاملی را به Story خود اضافه کنید ، آنها را در جعبه متن Clipboard تایپ کنید. با این کار متن ذخیره می شود ، بنابراین می توانید هنگام نهایی کردن Story خود در برنامه اینستاگرام ، به راحتی آن را کپی کرده و جایگذاری کنید.


10. اگر قبلاً گردش کار اطلاع رسانی موبایل را تنظیم نکرده اید ، روی نماد زنگ کلیک کنید و مراحل درخواستی را مطابق با آن انجام دهید. شما فقط باید اولین باری که برنامه Story را انجام می دهید این کار را انجام دهید. به یاد داشته باشید که نمی توانید از گزینه انتشار مستقیم با Instagram Stories استفاده کنید زیرا اینستاگرام اجازه نمی دهد.


برای برنامه بعدی کلیک کنید ، تاریخ و زمان خود را انتخاب کنید و بر روی انجام شد کلیک کنید. برای برنامه ریزی Story روی دکمه برنامه سبز کلیک کنید.بسته رایگان خود را از 20 قالب قابل تنظیم Instagram Stories هم اکنون بارگیری کنید. در ضمن تبلیغ سبک خود در زمان صرفه جویی و نگاه حرفه ای به نظر برسید.


الگوهای را اکنون بارگیری کنید!

مرحله 2: استوری خود را نهایی و منتشر کنید

هنگامی که زمان آن رسیده است که داستان شما به صورت زنده انجام شود ، از طریق برنامه Hootsuite یک اعلان فشار دریافت خواهید کرد. از اینجا ، می توانید Story خود را فقط با چند کلیک منتشر کنید.


1. برای باز کردن پیش نمایش Story خود ، روی اعلان ضربه بزنید ، سپس بر روی Open در Instagram کلیک کنید. با این کار برنامه اینستاگرام باز خواهد شد.


نکته مهم: Story به هر حساب دیگری که وارد آن شود ارسال خواهد شد. اگر بیش از یک نمایه اینستاگرام دارید ، مطمئن شوید که به سیستم صحیح وارد شده اید.


2. در برنامه اینستاگرام ، روی نماد دوربین در t ضربه بزنید

او گوشه بالا سمت چپ ، سپس روی نماد گالری در پایین سمت راست ضربه بزنید. تصاویر و فیلم هایی که برای Story خود آماده کرده اید به عنوان جدیدترین آیتم های موجود در دوربین شما ظاهر می شوند.


3. اگر Story شما شامل چندین عکس و فیلم است ، روی Select Multiple ضربه بزنید ، سپس تمام مؤلفه های Story خود را انتخاب کرده و روی Next ضربه بزنید. اگر داستان شما فقط شامل یک عکس یا فیلم است ، به سادگی روی آن مورد ضربه بزنید.


4- اکنون می توانید هر مؤلفه متن تعاملی را به Story خود اضافه کنید. تمام متنی که در Hootsuite وارد کرده اید به کلیپ بورد شما اضافه شده است ، بنابراین می توانید آن را به سادگی در مکان صحیح بچسبانید. به عنوان مثال ، برای افزودن متن هشتگ ، یا یک برچسب هشتگ اضافه کنید یا یک جعبه متن را باز کنید ، سپس روی ضربه بزنید و نگه دارید و Paste را برای چسباندن در متن خود انتخاب کنید.


5- اگر می خواهید ویرایش های بیشتری در تصاویر خود انجام دهید ، می توانید از برچسب های اینستاگرام ، ابزار طراحی و فیلترها استفاده کنید. پس از پایان کار ، روی ارسال به ضربه بزنید. این یک فرصت خوب است تا با مشاهده تصویر نمایه ، بررسی کنید که وارد حساب کاربری مناسب اینستاگرام شده اید.


6. برای انتشار Story خود ، روی اشتراک در کنار داستان خود ضربه بزنید.


مزایای برنامه ریزی استوری های اینستاگرام

صرفه جویی در وقت

یادگیری چگونگی برنامه ریزی استوری های اینستاگرام باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و به اشتراک گذاری استوری ها برای روز کاری شما را مختل نمی کند. به جای اینکه مجبور شوید روزانه چندین بار Stories را در پرواز انجام دهید ، می توانید بنشینید و Stories خود را برای این هفته آماده کنید.


وقتی زمان آن رسیده که داستانهای برنامه ریزی شده شما به صورت زنده پخش شوند ، می توانید آنها را فقط با چند کلیک بیرون کنید.


البته اگر می خواهید مخاطبان خود را در مورد اتفاقی که در حال حاضر رخ می دهد به روز کنید ، همچنین می توانید Stories live را بین برنامه های خود به اشتراک بگذارید.


داستانهای اینستاگرام را از روی دسک تاپ یا لپ تاپ خود بارگذاری کنید

چند بار مجبور شده اید فقط برای ارسال عکس یا تلفن به تلفن خود فقط برای ارسال آن در Stories؟ و سپس در رول دوربین خود سعی در یافتن پست های مناسب به ترتیب صحیح می کنید؟


وقتی از یک برنامه ریز Instagram Story استفاده می کنید ، می توانید این مرحله را از بین ببرید. می توانید پرونده های Stories خود را مستقیماً از دسک تاپ یا لپ تاپ خود بارگذاری کنید. هنگامی که زمان پخش استوری شما فرا رسیده است ، قطعات به طور خودکار در بالای صفحه دوربین شما به ترتیب صحیح آماده می شوند.


گزینه های ویرایش بیشتر

وقتی از Hootsuite برای برنامه ریزی استوری های اینستاگرام استفاده می کنید ، به کلیه ابزارهای ویرایش داخل داشبورد Hootsuite دسترسی پیدا می کنید. این بدان معناست که می توانید Stories را با قلم ها ، برچسب ها و قاب هایی که در برنامه اینستاگرام موجود نیست ایجاد کنید. شما حتی می توانید برچسب های خود را بارگذاری کنید تا ظاهر و احساس منحصر به فرد خود را به Story ارائه دهید.

و همانطور که در آخرین نکته اشاره کردیم ، می توانید این ویرایش را روی دسک تاپ یا لپ تاپ خود انجام دهید. برای تنظیم دقیق ویرایش های خود ، می توانید از صفحه کلید در اندازه کامل و مانیتور استفاده کنید و کنترل خلاقانه تری به شما می دهد.


با الگوها نگاه و نگرش مداوم را پرورش دهید

استفاده از قالب های اینستاگرام یک راه عالی برای ایجاد پست های سازگار با استوری است که با ظاهر و احساسات کلی برند شما مطابقت دارد. الگوهای به ویژه هنگامی که محتوای غیر بصری مانند متن ، نقل قول ها یا پیوندهایی به پست های وبلاگ خود به اشتراک می گذارید ، بسیار مفید هستند.


تصویر صفحه الگوی اینستاگرام استوری که Hootsuite از نسخه الکترنت الگوی استوری اینستاگرام استفاده می کند که Hootsuite از آن استفاده می کند


چالش این است که بسیاری از قالب های اینستاگرام شما را ملزم به استفاده از یک برنامه نرم افزاری مبتنی بر رایانه مانند Adobe Photoshop برای ایجاد پست های خود می کند. و دریافت پست های تمام شده خود از Photoshop به تلفن خود برای ارسال ، یک روند خسته کننده است.


امکان بارگذاری پست های شما به طور مستقیم از رایانه شما کار با قالب ها را آسان تر می کند. این بدان معناست که شما احتمالاً این ابزارهای ارزشمند را در پست های استوری اینستاگرام خود گنجانده اید.


جدید برای قالب ها؟ ما یک پست کامل در مورد نحوه استفاده از آنها ایجاد کرده ایم که شامل مجموعه ای از الگوهای رایگان Stories Instagram برای شروع کار است.


از دزدی و پیوندهای شکسته خودداری کنید

تایپ کردن با انگشتان دست شما بهترین راه برای ایجاد محتوای بکر نیست. هرگز نگران نباشید وقتی اتوکارت درگیر می شود.


برنامه ریزی پست های شما از قبل این امکان را به شما می دهد که متن خود را با دقت بیشتری برنامه ریزی کنید. نوشتن شرح تصاویر خود را بر روی یک صفحه کلید مناسب. آنها را از طریق یک برنامه بررسی املا و دستور زبان اجرا کنید. پیوندهای خود را تست کنید. ببینید چه پستهای دیگری برای هشتگهای برنامه ریزی شده برای استفاده به اشتراک گذاشته می شود.


همیشه ایده خوبی است که به خودتان فرصت دهید تا یک دقیقه از مطالب خود دور شوید و سپس مجدداً آنرا با چشمان تازه تری بخوانید. (یا حتی به یک همکار مراجعه کنید تا نگاهی بیندازد.) وقتی در حال ارسال در پرواز هستید سخت است. هنگامی که Stories را برنامه ریزی کرده اید ، می توانید آنها را در هر زمان قبل از زندگی مستقیم در برنامه ریز Hootsuite مرور کنید.


مشارکت را تشویق کنید

هنگامی که به نحوه برنامه ریزی استوری های اینستاگرام خود رسیدید ، به احتمال زیاد می توانید Stories بیشتر ارسال کنید و به طور مداوم ادامه دهید. هنگامی که مخاطبان شما می دانند چه محتوایی را از شما انتظار دارند و چه زمانی از آن انتظار دارند ، آنها احتمالاً Stories شما را تماشا می کنند و درگیر می شوند.


برای شروع برنامه ریزی استوری های اینستاگرام و صرفه جویی در وقت آماده هستید؟ از Hootsuite برای مدیریت همه شبکه های اجتماعی (و برنامه ریزی ارسال ها) از یک داشبورد استفاده کنید.

منیعبرچسب :
نوشته شده در شنبه جهاردهم 4 1399 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X