پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
بررسی اپل واچ سری 5

با اپل واچ سری 5 ، ساعت هوشمند اپل سرانجام قدم گذاشت. فراموش کردن اپل واچ خیلی طولانی نیست اما سری 4 بزرگترین جهش خود را در این بازه زمانی کوتاه نشان می دهد. بله ، اپل واچ سری 3 اتصال سلولی را اضافه کرد ، اما با اینکه اپل از این فناوری چشمگیر بود ، چیز جدیدی نبود.


با این حال ، سری 4 نوار قلب نوکیا را معرفی کرد که می تواند علائم فیبریلاسیون دهلیزی را تشخیص دهد ، به این معنی که به معنای واقعی کلمه می تواند جان افراد را نجات دهد ، در عین حال ابعاد و شکل ساعت هوشمند را نیز تغییر می دهد.


مقایسه مدل های ساعت اپل: Apple Watch Series 5 v Series 4

سری 5؟ خوب ، می تواند زمان را برای شما تعریف کند. این نمایشگر همیشه روشن است ، می بینید.


اما کمی شوخی می کنیم ، زیرا با سری 5 اپل تا کنون محدود شده است ، از این تجملات برخوردار است که بر پیشرفت های ظریف تر تمرکز کند. 

مدتی کوتاه با آن زندگی کردیم. ما با آن فرار کرده ایم. ما با مچ دست خود را رقصیده ایم. ما با آن خوابیدیم ما با اپل واچ سری 5 زندگی کرده ایم - در اینجا حکم کامل ما است.


مسابقه: Fitbit Versa 2 | Samsung Galaxy Watch Active 2


اپل واچ سری 5: طراحی و نمایشگر همیشه روشن

بررسی اپل واچ سری 5


سری 4 اندازه های ساعت را به 40 و 44 میلی متر رساند ، و اپل همچنان در سری 5 به این موضوع چسبیده است.


این را بخوانید: بهترین گروههای اپل واچ برای خرید هم اکنون


در حقیقت ، سری 4 و سری 5 را در کنار یکدیگر قرار دهید و در طراحی کلی تفاوت خاصی نخواهید داشت. آنچه متفاوت است ، ترکیب جدید مواد و رنگ ها برای انتخاب است ، از جمله تیتانیوم برس جدید ، که به رنگ مشکی یا خاکستری می آید و وزن آن کمی کمتر است (اما 100 پوند بیشتر از آن است) از فولاد ضدزنگ ، که هنوز هم کار خود را انجام می دهد


سرامیک همچنین در سری 5 بازگشتی را به همراه دارد اما 1،299 پوند برای شما هزینه خواهد داشت ، در حالی که ارزانترین سری 5 که می توانید دریافت کنید 399 پوند است که این تنها GPS از آلومینیوم است. 

و با هر مدل انتخاب GPS یا سلولی دارید که دومی آن هزینه بیشتری خواهد داشت و از 499 پوند شروع می شود


نگاه اول اپل واچ سری 5: تقلید بهتر از یک ساعت واقعی


نگاه اول اپل واچ سری 5: تقلید بهتر از یک ساعت واقعی


در حال حاضر نه تنها گزینه های سرامیک و تیتانیوم را ارائه می دهیم ، بلکه نوارهای چرمی و حتی یک حلقه طلای میلان نیز وجود دارد. روشهای بسیار بیشتری برای سفارشی سازی ساعت شما وجود دارد و در واقع اپل روند خرید ، بصورت آنلاین و درون فروشگاهی را تغییر داده است ، بنابراین می توانید Apple Watch خود را با هر باند مورد نظر خود خریداری کنید.


اپل همچنین همکاری های خود را با نایک و هرمس ادامه داده و نوارهای موزایی را ارائه می دهد و یک بار دیگر چهره ها را تماشا می کند. 

می خواهید یک ساعت اپل بخرید و برخی از جدیدترین ویژگی ها را از دست ندهید؟ سری 3 اکنون ارزانترین نقطه ورود با 199 پوند است. داغ ما: این قاتل اپل است با این چرخه محصول حرکت می کند ، و باید نگرانی های زیادی را به Fitbit و دیگران بدهد.


نگاه اول اپل واچ سری 5: تقلید بهتر از یک ساعت واقعی


اما بزرگترین ویژگی جدید در سری 5 ، صفحه نمایش همیشه روشن است ، چیزی که با نمایشگر اکسید پلی کریستالی جدید با دمای پایین ، با نام مستعار LTPO امکان پذیر است ، که می تواند باعث کاهش سرعت تازه سازی برای متوقف کردن مکیدن صفحه نمایش به تمام قدرت شود.


با لگد زدن - یا با قرار دادن مچ دست خود و یا پوشاندن صفحه با دست - صفحه نمایش کم رنگ می شود و انیمیشن های خاصی مانند دست دوم متوقف می شوند. اپل اعلام کرده است که سرعت تازه سازی را از 60Hz به پایین تا 1Hz کاهش می دهد ، بنابراین شما هنوز هم بروزرسانی عوارض را مشاهده می کنید و دست دقیقه / ساعت حرکت می کند ، اما این همان است. 

صفحه نمایش همیشه روشن ممکن است دلیلی برای بروزرسانی به نظر نرسد ، و برای افرادی که دارای سری 4 یا سری 3 هستند ، توصیه می کنیم این سری 6 را نگه دارید. با این حال ، این اثر مطلوب باعث می شود که اپل واچ احساس کمتری نسبت به یک کامپیوتر و بیشتر شبیه به یک ساعت واقعی داشته باشد. شما می توانید به طور دقیق به ساعت نگاه کنید و هنوز هم زمان را می بینید که این یک بخش آزار دهنده برای خاموش کردن صفحه در سری 0-4 بود.


نگاه اول اپل واچ سری 5: تقلید بهتر از یک ساعت واقعی


اپل برخی از برنامه های خاص خود را مجدداً مورد استفاده قرار داده تا از این ویژگی جدید نیز استفاده کند. به عنوان مثال ، در برنامه Workout ، اطلاعاتی مانند ثانیه برای نمایش ساده تر از بین می روند.


اگر برنامه ای برای انجام هر کاری با صفحه همیشه روشن طراحی نشده باشد (و این همه برنامه های شخص ثالث را در حال حاضر پوشش می دهد) ، به سادگی آنچه در صفحه نمایش است را مبهم می کند و یک ساعت دیجیتالی را به شما نشان می دهد.


اپل واچ سری 5: ویژگی ها و watchOS 6

نگاه اول اپل واچ سری 5: تقلید بهتر از یک ساعت واقعی


صفحه نمایش همیشه روشن بزرگترین ویژگی جدید در اینجا است ، اما تنها ویژگی آن نیست. با هر اپل واچ جدید ، ما نیز به روزرسانی watchOS را دریافت می کنیم ، که امسال به شکل watchOS 6 عرضه می شود و اکنون از همان اول به همه نوارهای سری رسیده است.


خواندن ضروری: بهترین چهره ساعت اپل برای امتحان کردن است 

با این حال ، ویژگی جدید قطب نما منحصر به مدل های سری 5 است. این ، درست ، مانند قطب نما ، کار می کند و در یک برنامه جداگانه زندگی می کند. همراه با اندازه گیری ارتفاع و شیب ، قطب نما همچنین به شما یک مخروط اعتماد به نفس می دهد تا چقدر دقیق بگویید

فقط در حال خواندن است.


نکته ای که باید محتاط باشید: باند مغناطیسی خاصی می توانند با دقت تداخل کنند. اطلاعات بیشتر در مورد آن در اینجا.


نگاه اول اپل واچ سری 5: تقلید بهتر از یک ساعت واقعی


قطب نما به نظر می رسد از ویژگی های ضروری برای هر کسی نیست اما سرسخت ترین کوهنوردان. اگر در اعماق بیابان گم شده اید و به ساعت هوشمندی که تقریباً در طول یک روز از باتری به شما پیشنهاد می کند تکیه کرده اید ... ما شانس شما را خیال نمی کنیم.


از طرف مثبت ، اکنون عملکرد سری SOS 5 بهبود یافته است و اکنون به شما امکان می دهد تا در هر کشوری که در آن هستید ، با اورژانس تماس بگیرید ، تا زمانی که نسخه سلولی خود را داشته باشید و شما را با اولین پاسخ دهندگان مناسب ارتباط برقرار کند. .


بنابراین اگر این قطب نما قصد ذخیره شما را ندارد ، حداقل یک نسخه پشتیبان تهیه می شود.


نگاه اول اپل واچ سری 5: تقلید بهتر از یک ساعت واقعی


یکی دیگر از ویژگی های جدید برنامه نویز اپل است که در اطراف شما صدای شما را کنترل می کند و در صورت مواجهه با سر و صدایی که می تواند به شنوایی شما آسیب برساند به شما اعلان می دهد.


فقط دوبار به ما هشدار داده بودیم. بار دیگر وقتی در عروسی در طبقه رقص بودیم و درست در نزدیکی بلندگوها راه خود را به دست گرفتیم ، بار دوم که اپل واچ را در دوش می پوشیدیم و - گمان می کنیم - آب مستقیماً به میکروفون برخورد کرد. 

به معنای کار ، به نظر می رسد مانند آنچه باید انجام شود عمل کند ، و حتی می توانید آن را به عنوان یک عارضه در برخی از چهره ها داشته باشید.


نگاه اول اپل واچ سری 5: تقلید بهتر از یک ساعت واقعی


watchOS 6 همچنین سرانجام یک برنامه ردیابی چرخه قاعدگی را به اپل واچ ارائه می دهد ، اما با دقت مستقر شده است. برنامه می تواند هم دوره شما و هم پنجره باروری شما را پیش بینی کند ، اما هیچ یک از این اطلاعات را با عارضه ای نمایش نمی دهد (بسیاری از افراد مایل به دیدن این کار با چشم کنجکاو نیستند).


صحبت از آن ، ما همچنین یک دسته از چهره های ساعت جدید و یک فروشگاه App در ساعت را دریافت می کنیم ، که مورد دوم نیز یکی دیگر از بزرگترین قدم های رو به جلو در شکستن آیفون است.


این بدان معناست که ، تا زمانی که به تلفن خود یا به طور مستقیم از طریق تلفن همراه ارتباطی وجود داشته باشد ، می توانید برنامه ها را مستقیماً بر روی Apple Watch جستجو کرده و بارگیری کنید بدون آنکه ابتدا در iPhone خود نصب کنید. می توانید با استفاده از متن یا با نوشتن کلمات در یک نامه به طور همزمان جستجو کنید.


آنچه که در مورد این حرکت کمتر هوشمندانه است این است که اپل App Store را از درون برنامه Watch iOS خارج کرده است ، بنابراین تنها راه مرور در مچ دست شماست. این برنامه نویسان را می خواهد که برنامه های Watch را بسازند که مستقل از یک برنامه آیفون اجرا شوند ، اما جستجو و مرور بر روی یک تلفن بسیار ساده تر از آن است که در یک صفحه تماشای کوچک باشد.


برای مشاهده دقیق تر این نرم افزار ، راهنمای کامل watchOS 6 ما را ببینید.


نگاه اول اپل واچ سری 5: تقلید بهتر از یک ساعت واقعی


اپل واچ سری 5: ضربان قلب و عملکرد GPS

از لحاظ عملکرد ضربان قلب ، ما در حال بررسی وضعیت مشابه سری 4 هستیم. ما تعدادی تست جانبی را در مقابل تسمه سینه انجام دادیم - و دریافتیم که در حالت ثابت ، عملکرد سنسور نوری Apple Watch تا حد زیادی آینه از بند سینه گارمین.


خواندن ضروری: ما با یک سریال اپل واچ سری 5 یک ماراتن زدیم - و نتایج شگفت آور بود 

چندین دوره تمرین را با سرعت های مختلف اجرا کردیم ، از جمله یک مسابقه 5K که در آن بیشتر قسمت ها را در منطقه 4 گذراندیم - و نمی توانیم با ردیابی ضربان قلب مقصر باشیم. میانگین برای 24 دقیقه دویدن در بند سینه و اپل واچ یکسان بود و سنسور هیچ مشکلی در بالا رفتن سرعت bpm ما از طریق چرخ دنده ها نداشت.


با این حال ، مانند ساعتهای هوشمند اپل واچ قبل از آن - و هر دستگاه نوری دیگری که در آنجاست - ما برای جلسات HIIT ما تجربه مشابهی را تجربه نکردیم. ضربات انفجاری ضربان قلب دقیقاً ردیابی نمی شوند ، به خصوص هنگامی که فلکس های بازو درگیر باشد.

wareableبرچسب :
نوشته شده در دوشنبه شانزدهم 4 1399 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X