پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
10 مزیت تولید محتوا با کیفیت

در این فضای رقابتی بازاریابی B2B ، مشاغل سرمایه گذاری قابل توجهی در ساخت برنامه های بازاریابی محتوا انجام می دهند.


چرا؟ ثابت شده است که تولید محتوا موفقیت چشمگیری را به همراه دارد. بازاریابی محتوا به عنوان یکی از م mostثرترین روشهای افزایش جذب مخاطب ، توسعه حضور برند شما و افزایش فروش ، یک روش رشد مهم برای اکثر مشاغل است.


در زیر ، بیایید بازاریابی محتوا را مرور کنیم - مزایای تولید محتوای سازگار و با کیفیت بالا و نحوه اندازه گیری موفقیت.


اکنون بارگیری کنید: الگوی نگاشت بازاریابی محتوای رایگان

چرا بازاریابی محتوا مهم است؟

بازاریابی محتوا از این جهت مهم است که به سوالات مخاطبان شما پاسخ می دهد. با بازاریابی محتوا ، می توانید با مخاطبان خود اعتماد کنید ، تبدیل ها را بهبود ببخشید ، با مشتریان ارتباط برقرار کنید و منجر به تولید شوید. و در عصر امروز ، مشتریان از مارک های مورد علاقه خود محتوای با کیفیت و سازگار انتظار دارند.


براساس گزارش State of Inbound ، ایجاد محتوا در اولویت اصلی 53٪ از بازاریابان است. علاوه بر این ، به طور متوسط ​​، بازاریابی محتوا 29٪ از بودجه های بازاریابی B2B را تشکیل می دهد.


محتوای سازگار ، با کیفیت و جذاب بیشتر از هر روش دیگری در تصمیم گیری مخاطبان تأثیر می گذارد.

سازگاری در پیام رسانی به نام تجاری یکی از عوامل زیادی است که رشد و موفقیت در تجارت شما را تعیین می کند. مارک های بزرگ می دانند که چگونه مارک خود را به طور مداوم و در هر نقطه تماس مشتری به تصویر بکشند.


استدلال مشابه در مورد بازاریابی محتوا اعمال می شود - محتوای شما باید صدای ، سبک و صدای منحصر به فرد قابل شناسایی را در همه کانال های توزیع حمل کند.


ثبات مطالب اعتبار شما را ایجاد می کند ، اعتماد را ایجاد می کند و شهرت شما را تقویت می کند.


بنابراین ، می دانیم که محتوایی که ایجاد می کنید باید سازگار باشد. با این حال ، چرا در وهله اول بازاریابی محتوا بسیار مفید است؟ در اینجا بهترین مزایای بازاریابی محتوا آورده شده است.


مزایای بازاریابی محتوا

1. مخاطبان شما مدت زمان بیشتری دور هم جمع می شوند.

محتوای عالی یک دارایی مهم است. این توانایی را دارد که تجربیات مثبتی را برای مشتریان بالقوه شما ایجاد کند و آنها را مجبور کند که برای موارد دیگر بازگردند. این بلیط شما برای جلب توجه مخاطبان شما و تقویت مداوم احساس مثبت برند است.


2. در شبکه های اجتماعی جذابیت بهتری خواهید داشت.

افزایش فالوورهای شبکه های اجتماعی خود در کانال ها یک چیز است ، اما ایجاد محتوای مرسوم ، مد روز کاملاً چیز دیگری است. اگر شما از آن دسته مشاغلی هستید که علی رغم داشتن تعداد زیادی از دنبال کنندگان جذابیت زیادی را مشاهده نمی کنید ، وقت آن است که به نفع خود از بازاریابی محتوا استفاده کنید. محتوای با کیفیت می تواند به کسب و کار شما در رسانه های اجتماعی کمک کند.


عملکرد کمپین های محتوایی خود را با استفاده از نرم افزار تجزیه و تحلیل HubSpot پیگیری کنید.


3. مخاطبان شما به شما اعتماد خواهند کرد.

ایجاد محتوا به تجارت شما کمک می کند تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند. می توانید به س questionsالات آنها پاسخ دهید و با مشتریان تعامل داشته باشید. وقتی ارزش خود را ایجاد می کنید بدون اینکه چیزی در ازای آن دریافت کنید ، مخاطب شما احتمالاً به توصیه ها و توصیه های شما اعتماد می کند.


در نهایت ، وقتی محتوای شما در مکان مناسب و در زمان مناسب با مخاطب مناسب نشان داده شود ، باعث بهبود اعتبار برند شما می شود. هرچه مشتریانی که محتوای با کیفیت تری را مشاهده می کنند ، ارتباط مثبت با شرکت شما بیشتر می شوند.


4- منجر به تولید بیشتر و بهتری خواهید شد.

بازاریابی محتوا همچنین می تواند منجر شود. مخاطبان شما وقتی محتوای شما را مشاهده می کنند ، احتمال دارد در آینده از شما خرید کنند. علاوه بر این ، تماس برای اقدام (CTA) که مستقیماً در محتوای شما قرار می گیرد ، می تواند منجر به ایجاد هدایتی جدید برای تیم فروش شما شود.


بنابراین ، چگونه محتوا می تواند منجر به تولید شود؟


طبق گفته Lindsay Kolowich ، مدیر تیم تیم محتوای اکتساب آکادمی HubSpot ، "محتوا یک روش عالی برای هدایت کاربران به یک صفحه فرود است. به طور معمول ، شما محتوا ایجاد می کنید تا اطلاعات مفید و رایگان به بازدیدکنندگان ارائه دهید. شما می توانید CTA ها را در هر کجا قرار دهید محتوای شما - درون خطی ، انتهای پست ، در قهرمان یا حتی در پانل کناری. هر چقدر بازدید کننده با محتوای شما بیشتر خوشحال شود ، احتمال اینکه کلیک کند روی عملکرد شما کلیک کرده و به سمت فرود شما حرکت می کند ، بیشتر است. صفحه "


5. محتوای اصلی می تواند تبدیلات را بهبود بخشد.

محتوایی که ارسال می کنید بر تبدیلات تأثیر می گذارد. این به مخاطبان شما کمک می کند تا با شما ارتباط برقرار کنند و به آنها اطلاعات لازم برای خریدهای تحصیل کرده را می دهد.


حتی بیشتر ، اگر از محتوای وبلاگ برای ایجاد ترافیک استفاده می کنید ، برای افزایش احتمالی 35٪ تبدیل ها ، به جای استفاده از عکس های سهام ، از تصاویر منحصر به فرد استفاده کنید.


علاوه بر این ، محتوای شما همیشه باید حاوی CTA باشد و خواننده شما را در مورد اقدامات بعدی راهنمایی کند.


6. کسب و کار شما به لطف سئو بیشتر نمایان خواهد شد.

هرچه محتوای سازگار و باکیفیت بیشتری تولید کنید ، برای سئو سایت شما بهتر خواهد بود.


به عنوان مثال ، محتوای شما باید به دیده شدن آنلاین تجارت شما و ایجاد اعتماد و اقتدار نسبت به مخاطبان شما کمک کند. با داشتن یک استراتژی محتوای پیشرفته ، مانند مدل ستون / خوشه ، محتوای شما باید به شما کمک کند تا در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید.


7. محتوای عالی می تواند شرکت شما را به عنوان مرجعی در صنعت شما جای دهد.

پدید آوردن

محتوای با کیفیت همچنین به ایجاد اقتدار آنلاین شما کمک می کند. اگر شغل شما به عنوان مکانی معتبر برای کسب اطلاعات تاسیس شده باشد ، به احتمال زیاد در موتورهای جستجو رتبه بالاتری خواهید داشت.


به علاوه ، اگر مشتریان شما را بعنوان یک متخصص صنعت ببینند ، تمایل بیشتری به اعتماد به شما دارند. مطالب شما باید تخصص شما در زمینه شما را نشان دهد و پاسخ های ارزشمندی به سوالات مخاطبان شما ارائه دهد.


به طور کلی ، بازاریابی محتوا مهم است. اما ، چگونه می توانید در آن موفق باشید؟


یکی از راه های بیان این است که کیفیت مطالب خود را ارزیابی کنید. یکی از ارزیابی های ویژه مفید از کیفیت ، امتیاز دهی به محتوا است.


از آنجا که مشاغل بیشتری در حال افزایش بودجه بازاریابی محتوای خود هستند ، هرگز زمان بهتری برای درج معیارهای امتیازدهی به محتوا در کمپین بازاریابی شما نبوده است.


با کمک امتیاز دهی به محتوا می توانید عملکرد بازاریابی محتوای خود را بسنجید و بهبود بخشید و ارزش بالایی به مخاطبان خود ارائه دهید.


8. محتوای با کیفیت می تواند آگاهی از برند را ایجاد کند.

مطمئناً ، هر چیزی می تواند آگاهی از برند را ایجاد کند ، اما بازاریابی محتوا می تواند آن را به روشی منحصر به فرد انجام دهد.


کارشناسان بازاریابی HubSpot ما در مورد چیزی بنام استراتژی صدای فراگیر نوشتند.


به طور خلاصه ، این استراتژی محتوا چیزی بیش از رتبه بندی مقاله وبلاگ شما در صفحه یک است. این باعث می شود محتوای شما (و در نتیجه نام تجاری شما) در همه جا ظاهر شود ، مشتریان بالقوه شما به دنبال محصول شما هستند.


برای اجرای این استراتژی ، درمورد موضوعات مورد علاقه مشتریان خود بنویسید تا آنها شروع به پیوند دادن محتوای عالی شما با برند شما کنند.


9. شما طرفداران نام تجاری وفادار را پرورش خواهید داد.

با آگاهی از برند ، یک قدم جلوتر ، تمام افرادی که در مورد محتوای شما جلب توجه می کنند و تمام احساسات عالی را با نام تجاری شما مرتبط می کنند ، احتمالاً قبل از خرید محصول شما ، طرفدار برند می شوند.


صبر کنید ، چه؟


درست است ، طرفداران برند می توانند به همان اندازه وفادار باشند و در تصمیمات خرید دوستان و خانواده خود تأثیر بگذارند تا آنجا که مشتری فعلی می تواند. این اتفاق زمانی می افتد که مصرف کنندگان بالقوه می بینند یک تجارت برای مخاطبان فعلی خود ارزشی فراهم می کند. یکی از موفقیت آمیزترین راه های کسب و کار ، بازاریابی محتوا است.


به عنوان مثال ، اگرچه ممکن است در بازار برنامه های غذایی کودکان نباشم زیرا هنوز بچه ندارم ، اما با وبلاگ Kids Eat In Color و محتوای اینستاگرام وسواس دارم. آن را به دوستان و خانواده ام که فرزندانی با عادت های غذایی خوشمزه دارند توصیه می کنم. ببینید چقدر می تواند خوب کار کند؟


10. در استراتژی بازاریابی خود صرفه جویی خواهید کرد.

از زمانی که HubSpot ده سال پیش برای اولین بار هزینه بازاریابی محتوا را ارزیابی کرد ، این روش همچنان مقرون به صرفه ترین استراتژی بازاریابی موجود است.


هزینه های پیش پرداخت برای محتوا زیاد به نظر می رسد و این نکته عادلانه ای است.


تخمین های مربوط به محتوای وبلاگ از 150 دلار در هر پست تا 3000 دلار برای یک نویسنده مستقل است ، اما شما می توانید مسیر استخدام یک نویسنده تمام وقت را برای ایجاد محتوای منظم برای شما دنبال کنید.


در دراز مدت ، وقتی با تبلیغات پولی ، بازاریابی ویدیویی و بازاریابی سنتی مقایسه می شود ، محتوا هر بار در جنگ با فرانک از طریق امور مالی پیروز می شود.

منبع

https://www.gasiweb.com/content-creation/برچسب :
نوشته شده در پنج شنبه بیست و سوم 2 1400 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X