پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
25 کار در اینترنت که می توانید در سال 2021 شروع کنید

نحوه تأمین معاش مردم به سرعت در حال تغییر است. ما هر ساله بیشتر و بیشتر افراد را مشاهده می کنیم که مشاغل آنلاین را به نحوی پذیرفته اند. هک ، 59 میلیون آمریکایی سرسخت در سال گذشته مستقل شدند و تقریباً 1.2 تریلیون دلار درآمد کلی کسب کردند.


این که آیا شما به دنبال فرار از رقیب 9-5 هستید یا پول بیشتری دریافت می کنید ، پیگیری مشاغل آنلاین از خانه ممکن است یک گزینه عالی برای شما باشد.


اما جستجوی کار آنلاین معمولاً به معنی جستجوی سایت به سایت دیگر است. هرچه فرصت های شغلی رقابتی تر می شوند و سایت های شغلی جدید ظاهر می شوند ، تشخیص مشاغل قانونی آنلاین دشوارتر می شود. به همین دلیل است که ما بر اساس وظیفه خود به بررسی کامل هر فرصت و ارائه بهترین مشاغل آنلاین برای کسب درآمد در سال 2021 پرداختیم.


در این پست ، ما لیستی از بهترین مشاغل آنلاین را که هرکسی می تواند برای کسب درآمد دنبال کند ، به اشتراک می گذارد. تی و برای هر شغلی که ذکر کردیم ، برآورد تقریبی از درآمد ساعتی و برخی از وب سایت هایی را که می توانید در آن شرکت کنید ، ارائه می دهیم.راهنمایی ها ، ابزارها و منابع مورد نیاز برای طراحی بهترین زندگی خود را باز کنید - سپس آن را زندگی کنید. هر تنها. روز


امروز رویای زندگی خود را طراحی کنید

25 شغلی که می توانید بصورت آنلاین در خانه در 2021 انجام دهید

در اینجا خلاصه ای از بهترین مشاغل آنلاین است که می توانید از امروز شروع کنید. ما آن را بر اساس تجربه و هیچ نقش تجربه ای برای انتخاب آسان برای شما تجزیه کرده ایم - امیدواریم چیزی پیدا کنید که با مهارت ها و درآمد شما مطابقت داشته باشد.


مشاغل آنلاین که نیاز به تجربه دارند

1. مدیر رسانه های اجتماعی

اگر تجربه اجرای کمپین ها در بسترهای رسانه های اجتماعی را دارید ، می توانید ثبت نام کنید تا به کسب و کارها در تبلیغ محصولات خود از طریق اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر و غیره کمک کنید. تلاش برای فروش تا زمانی که بتوانید صدا و خلاقیت خود را با ایجاد ویدئوهای قابل اشتراک گذاری یا شامل GIF های خنده دار به پست ها اضافه کنید ، می توانید از امروز مشتریان خود را جذب کنید.


درآمد ساعتی: 16 تا 50 دلار


یافتن شغل در: در واقع ، Upwork ، PeoplePerHour


2. مدرس آنلاین

آیا در ریاضیات ، فیزیک یا زبان خارجی متخصص هستید؟ اگر چنین است ، می توانید برای مشاغل تدریس آنلاین که از شما می خواهند به تدریس دانش آموزان از سراسر جهان بپردازید ، درخواست دهید. اکثر کارفرمایان و پرتال های شغلی به مدرس نیاز دارند که مدرک کارشناسی داشته باشند ، بنابراین قبل از درخواست ، حتماً این حوزه را پوشش دهید. مدرک تحصیلی در ESL یا هر موضوعی شانس شما را برای تبدیل شدن به یک معلم آنلاین بیشتر می کند.


درآمد ساعتی: 10-25 دلار


یافتن شغل در: Tutor.com ، VIPkid ، Chegg Tutors


3. حسابدار

آیا به امور مالی علاقه دارید؟ آیا بودجه شخصی دارید که دوست دارید آن را مدیریت کنید؟ اگر چنین است ، حسابداری را در نظر بگیرید. اکثر مشاغل به دفتردارهایی نیاز دارند که به آنها در ردیابی و مدیریت امور مالی کمک کنند. دفتردارها وظایفی مانند ثبت درآمد و هزینه ، صورتحساب مشتریان و تهیه گزارش های مالی را انجام می دهند. برای یافتن اولین شغل حسابداری آنلاین خود ، با مشاغل محلی تماس بگیرید یا سایتهای ذکر شده در زیر محدوده درآمد ساعتی را بررسی کنید.


درآمد ساعتی: 25 تا 50 دلار


یافتن شغل در: Accountingdepartment.com ، در واقع ، FlexJobs


4. مربی شخصی

اگر از علاقه مندان به تناسب اندام هستید و از تکنیک های مناسب ورزش آگاهی کافی دارید ، پس برای کنسرت های آنلاین آموزش شخصی درخواست دهید. با مربیگری آنلاین می توانید هرکسی را در هر زمان و هر مکان آموزش دهید ، که به شما این فرصت را می دهد تا مشتریان بیشتری را جذب کنید. شما می توانید افراد را از طریق Zoom/Skype در هر دو گروه یا به صورت فردی آموزش دهید.


درآمد ساعتی: 20 تا 70 دلار


یافتن شغل در: Fiverr ، Glassdoor
بهترین مشاغل آنلاین مربی شخصی

5. مشاور زیبایی آنلاین

با توجه به گرایش روزافزون آرایش و زیبایی که جهان را طوفانی کرده است ، هرگز زمان بهتری برای فکر کردن به عنوان مشاور زیبایی آنلاین نبوده است. به اشتراک گذاشتن دانش و تخصص خود در زمینه مراقبت از پوست و روال زیبایی می تواند اعتماد مشتریان شما را افزایش دهد. شما می توانید بسته به طاقچه خود با مشتریان محلی یا جهانی مشورت کنید ، در حالی که یک برند در اطراف خود ایجاد می کنید که می تواند در آینده به چیزی بزرگ منجر شود.


درآمد ساعتی: 5-5 دلار ++ دلار


یافتن شغل در: Beautytap ، ZipRecruiter


6. استخدام آنلاین

افراد استخدام کننده فقط در محیط اداری کار می کردند ، اما همه چیز کار در اینترنت با گاسی وب تغییر کرده است ، و اکنون می توانید به عنوان یک استخدام کننده آنلاین از خانه کار کنید. وظایف اصلی شما شامل ارسال پست های خالی و جستجوی کارکنان بالقوه برای شرکت شما خواهد بود. برخی از شرکتها همچنین ممکن است مصاحبه اولیه تلفنی را از شما بخواهند تا بتوانید متقاضیان را از قبل بررسی کرده و تنها بهترین آنها را به مدیر مربوطه در شرکت منتقل کنید.


درآمد ساعتی: 20-40 دلار


یافتن شغل در: CareerBuilder ، Remote.co ، Jooble


مشاغل آنلاین پیدا کنید


7. بازاریاب ایمیل

آیا توانایی خاصی دارید که هیچ کس دیگری ندارد؟ آیا می توانید خطوط موضوعی ایمیل را ایجاد کنید که افراد نتوانند روی آنها کلیک نکنند؟ در این صورت ، می توانید با مشاغل تماس بگیرید و با مدیریت کمپین های ایمیل آنها به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. هنگامی که مهارت جلب گیرندگان را نشان می دهید ، کارفرمایان برای تأمین خدمات شما و قرارداد طولانی مدت به شما می شتابند. اگر می توانید به مشاغل کمک کنید لیست ایمیل خود را افزایش دهند ، به نکات مهم قهوه ای توجه کنید.


درآمد ساعتی: 30 تا 45 دلار


پیدا کردنمشاغل در: Upwork ، PeoplePerHour ، LinkedIn


8. نویسنده مستقل

اگر نویسنده خوبی هستید ، می توانید برای نوشتن در وبلاگ ها ، مجلات ، مجلات و حتی روزنامه هایی که مطالب خود را به صورت آنلاین منتشر می کنند ، درخواست دهید. نوشتن مستقل یکی از مشاغل آنلاین است که به دلیل نیاز زیاد به نویسندگان ، درآمد خوبی دارد ، زیرا شرکت های بیشتر و بیشتر سعی در ارائه محتوای با کیفیت به مخاطبان خود دارند. علاوه بر مهارت های نوشتاری عالی ، شما نیاز به اشتیاق در زمینه خاصی که در آن کار می کنید ، مانند فناوری یا مد ، برای مثال ، نیاز دارید.


درآمد ساعتی: 15 تا 100 دلار


یافتن مشاغل در: Problogger Jobs، FlexJobs، BloggingPro


مشاغل آنلاین برای دانشجویان کالج

9. مصحح

آیا مهارت گرامری دارید ، می توانید خطاها را تشخیص دهید و می توانید جملات ناپیوسته را سریعاً برطرف کنید؟ نقش یک مصحح ممکن است درست در کوچه شما باشد. از شما به عنوان یک تصحیح کننده انتظار می رود که انواع محتوا ، از جمله نسخه ایمیل ، پست های وبلاگ ، اسناد تجاری و موارد دیگر را اثبات کنید. در اصل ، شما به عنوان مجموعه دوم چشم ناشران عمل کرده و به آنها کمک خواهید کرد تا محتوایی زیبا و حرفه ای تر ایجاد کنند.


درآمد ساعتی: 12 تا 50 دلار


یافتن شغل در: Upwork ، Monster ، Freelancer


10. طراح وب سایت

اگر در طراحی وب سایت مهارت دارید ، می توانید برای سازمان های غیردولتی ، شرکت های فناوری و موارد دیگر کار کنید. شرکت هایی که شما را استخدام می کنند مهارت خود را در Adobe Illustrator ، UX و CSS آزمایش می کنند ، بنابراین مطمئن شوید که در این زمینه ها آمادگی خوبی دارید. تنها با داشتن چند مهارت و توانایی ایجاد صفحات وب جذاب ، به راحتی می توانید درآمد خوبی کسب کنید.


درآمد ساعتی: 30 تا 50 دلار


یافتن مشاغل در: 99designer، Upwork، Through


11. اینفلوئنسر اینستاگرامدوره اینستاگرام ما به شما کمک می کند حساب اینستاگرام خود را از ابتدا بسازید ، محتوایی را که می خواهند ببینند به مخاطبان خود ارائه دهید و فروش داشته باشید.


ساختن استراتژی قاتل اینستاگرام

اگر 13 تا 17 سال سن دارید و می خواهید پول خود را (یا پول اضافی) بدست آورید ، پس به اینفلوئنسر اینستاگرام تبدیل شوید. این یکی از بهترین مشاغل آنلاین برای نوجوانان است زیرا می توانید این کار را به صورت پاره وقت از راحتی خانه خود انجام دهید. این روزها ، تقریباً همه مشاغل در تلاشند تا با تأثیرگذارانی که می توانند دسترسی اینستاگرام خود را گسترش داده و حفظ کنند ، همکاری کنند. اگر توانایی ایجاد استوری های جالب اینستاگرام را دارید ، می دانید از چه هشتگ هایی استفاده کنید و می توانید زیرنویس های شگفت انگیزی ایجاد کنید ، به عنوان یک تأثیرگذار خوب عمل خواهید کرد.


درآمد ساعتی: 7 تا 40 دلار


یافتن شغل در: SimplyHired ، LinkedIn


اینفلوئنسر اینستاگرام

12. کارشناس SEO

بسیاری از شرکت ها در آنجا به دنبال افرادی هستند که بتوانند به بهبود رتبه موتورهای جستجو کمک کنند. برای کار به عنوان متخصص SEO ، باید در ایجاد بک لینک و بهینه سازی محتوای موجود در وب سایت مهارت داشته باشید. گاهی اوقات ، تجربه مستقیم در این زمینه ترجیح داده می شود یا مورد نیاز است ، اما مدرک تحصیلی مربوطه اجباری نیست.


درآمد ساعتی: 15 تا 50 دلار


یافتن شغل در: Job in SEO، PeoplePerHour، Fiverr


13. متخصص تبلیغات در فیس بوک

اجرای تبلیغات فیس بوک یک روش م toثر برای افزایش فروش است ، اما اکثر مشاغل تخصص یا زمان کافی برای راه اندازی کمپین ندارند. به همین دلیل تقاضای متخصصان تبلیغات فیس بوک زیاد است. تا زمانی که می دانید چگونه می توانید تبلیغات جذاب ایجاد کنید و کمپین های خاص خود را برای بخش های خاصی از مخاطبان تنظیم کنید ، می توانید مشاغل مختلف آنلاین را تأمین کنید و تصمیم بگیرید که در چه شرکتی می خواهید کار کنید.


درآمد ساعتی: 30 تا 100 دلار

یافتن شغل در: در واقع ، SimplyHired ، Hubstaff Talent


14. طراح گرافیک

همچنین می توانید در زمینه طراحی گرافیک تخصص داشته باشید. داشتن گرافیک خوب طراحی شده برای اکثر مشاغل ضروری است ، اما بی تجربگی در Adobe Photoshop می تواند اکثر افراد جویای کار را تقریباً بلافاصله به تعویق بیندازد. آنچه باید بدانید این است که همه شرکت ها نیازی به طراحی های شیک ندارند - برخی نیاز به گرافیک ایجاد شده از طریق ابزارهای اصلی مانند PicMonkey و Canva دارند. اگر مهارت های اولیه کامپیوتر دارید ، می توانید نحوه استفاده از این برنامه ها را به راحتی بیاموزید و سپس برای برنامه های مربوطه درخواست دهید.


درآمد ساعتی: 25 تا 50 دلار


یافتن شغل در: Dribbble ، Upwork


کسب درآمد از طراح گرافیک

15. صداپیشه هنرمند

اگر به طور طبیعی لهجه ملایم همراه با صدای جذاب دارید ، ممکن است بتوانید به عنوان یک هنرمند صداپیشه کار کنید. مشاغل آنلاین هنرمندان صداگیر مربوط به فیلم ، کارتون ، پادکست ، برنامه ، ضبط صدا در حمل و نقل عمومی ، دوبله در فیلم های خارجی زبان و موارد دیگر است. قبل از ارسال هرگونه برنامه کاربردی برای کارفرمایان بالقوه ، از یک کامپیوتر مناسب با اتصال سریع به اینترنت ، نرم افزارهای صوتی مانند Audacity و هدفون با کیفیت استودیو اطمینان حاصل کنید.


درآمد ساعتی: 20 تا 60 دلار


یافتن شغل در: PeoplePerHour ، Voices.com ، Upwork


16. عکاس سهام

به طور معمول عکاسی به عنوان یک کار آفلاین دیده می شود. اما اگر شما یک عکاس هستید که دارای تعداد زیادی تصاویر واقعاً عالی هستید که می توانید از قرارداد آنها استفاده کنید ، می توانید این عکس ها را به صورت آنلاین بفروشید. از طریق بسترهای آنلاین ، می توانید عکس های خود را بصورت آنلاین منتشر کنید تا توسط مشتریان خریداری شود ، یا به عنوان عکاسی آنلاین آنلاین استفاده شود. این یک شغل آنلاین آسان است که بدون تلاش زیادی در کار به شما پرداخت می شود ، به ویژه اگر آن را به عنوان یک کار فرعی در شغل معمولی 9-5 خود تنظیم کنید.


درآمد ساعتی: NA ، 1 دلار در هر چاپ


یافتن شغل در: Shopify، Burst (بسترهای فروش کار شما)


خیر

مشاغل آنلاین را تجربه کنید

17. کارگر ورود اطلاعات

مشاغل ورود داده های آنلاین از شما می خواهد داده های الفبایی ، عددی یا نمادین را در یک سیستم وارد کنید. ممکن است چندان سرگرم کننده به نظر نرسد ، اما یک شغل آنلاین است که می تواند حقوق خوبی داشته باشد! علاوه بر این ، می توانید کار را هر زمان که متناسب با برنامه شما باشد انجام دهید. برای برتری در نقش ، تقویت مهارت های خود در برنامه های کامپیوتری مانند Microsoft Excel و Microsoft Word را در نظر بگیرید.


درآمد ساعتی: 10 تا 20 دلار


یافتن شغل در: Upwork ، Working Solutions


18. دستیار مجازی

اگر تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که آیا مشاغل آنلاین برای افرادی با مهارت های اولیه وجود دارد یا خیر ، تبدیل شدن به یک دستیار مجازی (VA) ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد. شما می توانید با مدیریت کارهای ساده اداری ، مانند گرفتن تماس و پاسخ دادن به ایمیل ها ، درآمد زیادی کسب کنید. بهترین چیز در مورد مشاغل VA این است که شما می توانید به میزان کم یا هر اندازه که می خواهید کار کنید ، که این امر آنها را برای افراد شلوغ که به دلیل تعهدات دیگر ممکن است محدودیت داشته باشند ، ایده آل می کند.


درآمد ساعتی: 14 تا 30 دلار


یافتن شغل در: مشاغل دستیار مجازی ، FreeUp ، Onlinejobs.ph


19. نماینده خدمات مشتری

امروزه ، بسیاری از شرکت ها نمایندگان خدمات مشتری را استخدام می کنند تا در حین کار از راه دور به سوالات مشتریان رسیدگی کنند. آموزش ارائه می شود و شما می توانید یک برنامه زمان بندی شده را از نوبت های مختلف در یک دوره 24 ساعته انتخاب کنید. اگر مهارتهای بین فردی فوق العاده ای دارید و از کمک به دیگران لذت می برید ، برای کار آنلاین خدمات مشتری درخواست دهید. فقط به یاد داشته باشید که برای کار به فضایی آرام نیاز دارید.


درآمد ساعتی: 8 تا 20 دلار


یافتن شغل در: VIPDesk Connect ، Glassdoor ، ما از راه دور کار می کنیم


20. منتقد موسیقی

یکی از سرگرم کننده ترین مشاغل آنلاین دریافت دستمزد برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه شما است. شرکت هایی هستند که افراد را برای بررسی آهنگ ها ، آزمایش نمونه های کوتاه موسیقی یا رتبه بندی آلبوم های جدید استخدام می کنند. بازخورد شما به هنرمندان ، برچسب ها و مارک های تجاری کمک می کند تا موسیقی خود را قبل از پخش در بین مردم به خوبی تنظیم کنند.


درآمد ساعتی: 5 تا 15 دلار


یافتن شغل در: SliceThePie، Research.fm


21. رونویسی

اگر به دنبال مشاغل آنلاین آسان برای کسب درآمد بیشتر هستید ، این کار برای شما مناسب است. رونویسان باید به ضبط های صوتی گوش دهند و آنها را در قالب متن بازتولید کنند. این کار همچنین از شما می خواهد که به جزئیات توجه زیادی داشته باشید و در تایپ فوق العاده سریع عمل کنید. اگرچه رایج ترین نوع شغل نیست ، رونویسی می تواند یک منبع درآمد قابل اعتماد برای افرادی باشد که انگشتانشان سریع است.

https://www.oberlo.com/blog/online-jobs

https://www.gasiweb.com/working-on-the-internet/


برچسب :
نوشته شده در پنج شنبه بیست و پنجم 6 1400 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X