پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
طراحی سایت وکلا

نام تجاری منحصر به فرد این وب سایت را در یک لیگ خاص خود قرار می دهد.

اگر هیتون فونتانو نشان داده شده در بالا نمونه اولیه وب سایت وکیل باشد، Jaszczuk P.C. وب سایت وکلا یک وب سایت غیر معمول وکیل است. افرادی که به دنبال وکلا می گردند، اغلب چیزهای خاصی را از وکلایی که در حال ارزیابی هستند، انتظار دارند. برآورده کردن این انتظارات مهم است. اما گاهی اوقات اگر کاری برای متمایز کردن خود انجام ندهید، گم شدن در میان جمعیت آسان است.


یاسچوک عمداً یک هشتاد را گرفته و در مسیر منحصر به فرد خود رفته است. شخصیت آنها از طریق استفاده از رنگ های متمایز، تایپوگرافی غیر متعارف و عکاسی متفکرانه می درخشد (تصویرهای سرصفحه صفحات وکالت از منحصر به فردترین و سرگرم کننده ترین عکس هایی است که دیده ایم) در حالی که هنوز اطلاعات مهمی را ارائه می دهند که مشتریان بالقوه دارند. به دنبال. این بهترین وب سایت وکلا برای سال 2019 است که برای یک شرکت حقوقی با نام تجاری و وب سایت واقعاً منحصر به فرد برای مطابقت با آن پیدا خواهید کرد.


15533
مروری بر ویدیوی ما از jaszczuk.com را تماشا کنید


Fritz Law LLC

www.fritzlawstl.com


موثر بالای محتوای تا.

Fritz Law LLC خود را با ارائه قوی محتوای ارزشمند در بالای صفحه متمایز می کند. اکثر کاربران در هر وب سایتی معمولاً محتوا و سپس پاورقی را بسیار بیشتر از آنچه در وسط ارائه می شود جذب می کنند. بنابراین، هدر Fritz Law LLC موثر است زیرا مجموعه ای از بررسی ها را برای ایجاد اعتماد و یک فرم تماس طراحی سایت وکلا برای برقراری ارتباط آسان با آنها ارائه می دهد.


با این حال این تمام چیزی نیست که در وب سایت وجود دارد. در پایین‌تر صفحه، پیام‌های آن‌ها با واجد شرایط بودن افرادی که به خدمات آنها نیاز دارند تقویت می‌شود ("چه کسی به برنامه ریزی املاک نیاز دارد؟") و سپس چرا مشتریان به آنها اعتماد می کنند "چرا مشتریان به قانون Fritz LLC اعتماد می کنند". از طریق استفاده ماهرانه از پانل های قابل ارتقا، آنها همه اینها و موارد دیگر را بدون اینکه صفحه از نظر محتوا خسته کننده باشد، ارائه می دهند.


منبع


برچسب :
نوشته شده در يکشنبه هفتم 9 1400 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X