پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
5 راه که بازاریاب ها می توانند از اینستاگرام استفاده کنند

آیا متوجه شده اید که چگونه بازاریابان بیشتری در بازاریابی رسانه های اجتماعی خود از تصاویر استفاده می کنند؟


آیا می خواهید بدانید که کسب و کار شما چگونه می تواند از سایت اشتراک گذاری محبوب Instagram استفاده کند؟


در این مقاله ، پنج روش برای استفاده از اینستاگرام برای تقویت بازاریابی خود را به شما نشان خواهم داد.


چرا اینستاگرام؟

در چند سال اخیر ، استفاده از اینستاگرام توسط شرکت ها بسیار زیاد شده است. با میلیون ها کاربر ، اینستاگرام به فرصتی مناسب برای برندها تبدیل شده است تا پیام ها و عکس های سریع را برای مخاطبان هدف خود دریافت کنند.


وقتی اینستاگرام شروع به کار کرد ، صرفاً راهی برای ارسال عکس با طرفداران شما بود و ارزش بازاریابی زیادی نداشت.


با این حال ، در چند سال گذشته اینستاگرام ثابت کرده است که بستر موثری برای بازاریابان برای دستیابی به مخاطبان جدید به روشی است که مخاطب می خواهد به آن بازار عرضه شود: با تصاویر و پیام های کوتاه.


جستجوی بازاریابی

"بازاریابی" را در اینستاگرام جستجو کنید.

هنگام ایجاد استراتژی بازاریابی خود ، این سکوی عالی - هنوز استفاده نشده- را فراموش نکنید.


در اینجا پنج روش وجود دارد که می توانید از اینستاگرام برای دستیابی به اهداف بازاریابی خود استفاده کنید.


شماره 1: برای دستیابی به مخاطبان گسترده تر از پروفایل های اینستاگرام استفاده کنید

کاربران مدت طولانی منتظر بودند تا علاوه بر برنامه تلفن همراه ، اینستاگرام حضور وب داشته باشد. حتی اگر اینستاگرام در هر دو دستگاه اندرویدی و آیفون موجود است ، اما هنوز هم بسیاری از افراد مایل به دسترسی به آن در وب هستند.


راه اندازی پروفایل های اینستاگرام در نوامبر 2012 به بازاریابان این فرصت را داد تا علاوه بر تلفن همراه ، سایر دستگاه ها را نیز به بازار عرضه کنند.دسترسی خود را بیشتر کنید ، درگیری شگفت انگیز ایجاد کنید و فروش بیشتری با Instagram داشته باشید! آموزش آنلاین دریافت کنید. چهارشنبه پایان یافت!

اینستاگرام MASTER

این ژوئیه زندگی کن

بیشتر بدانید

پروفایل اینستاگرام humspot

پروفایل اینستاگرام HubSpot.

تصاویر اینستاگرام یک کولاژ عالی را ارائه می دهد و به مخاطبان شما بینش بهتری از شرکت شما می بخشد. شما می توانید کاری را انجام دهید که شرکت شما ممکن است انجام دهد - از محصولات / خدمات گرفته تا کارمندان گرفته تا مشتریان تا کنفرانس ها.


از افزایش املاک و مستغلات موجود در صفحه وب اینستاگرام خود استفاده کنید تا داستانی با تصاویر را برای خود بگویید. یک تعادل سالم از تصاویر سرگرم کننده و تصاویر کسب و کار داشته باشید.


از نمایه اینستاگرام خود استفاده کنید تا مشاهده داستان شما برای همه آسان شود. ممکن است بخواهید تصاویر با تماس های مربوط به اقدام به وب سایت یا تصاویر کارمندان شاغل را درج کنید و اطلاعاتی را در مورد کارهایی که برای شرکت انجام می دهند ارائه دهید. به طور استراتژیک فکر کنید که وقتی یکبار همه تصاویر در یک صفحه جمع شوند ، حساب اینستاگرام شما ظاهر شود.


شماره 2: ایجاد مشارکت با مسابقات

اینستاگرام به یک سکوی محبوب برای استفاده در مسابقات عکس تبدیل شده است. مسابقات در اینستاگرام به راحتی انجام می شود.


شرکت ها می توانند به راحتی از کاربران بخواهند با استفاده از برچسب زدن تصاویر خود ، از هشتگ خاصی برای مسابقه استفاده کنند. جستجوی تصاویر از طریق عکس ها آسان است ، از دیگران بخواهید که به تصاویر مورد علاقه خود رأی دهند و یک برنده انتخاب کنند.


سونیلوو

جستجوی اینستاگرام برای #SonyLove.

سونی نمونه بسیار خوبی از شرکتی است که در چند کمپین خود از مسابقات عکس استفاده کرده است. آنها پس از موفقیت در مسابقه تصویری #SonyX ، تصمیم گرفتند دوباره آن را با #Sonylove امتحان کنند.


برای این مسابقه ، سونی از مردم خواست که ابتدا آنها را در اینستاگرام دنبال کنند و سپس تصاویری از هر چیزی را که نشان دهنده "عشق" است ، ارسال کنند. تصاویر می توانند هر چیزی باشند که نشان دهنده عشق به شما باشد ، مانند یک شخص ، محصول ، مکان یا هر چیز دیگری. هر روز به طور تصادفی یک نفر انتخاب می شد تا یک کارت هدیه 50 دلاری فروشگاه سونی را بدست آورد. برندگان دیگر برخی از کالاهای جدید سونی را بر اساس تناسب با موضوع ، اصالت ، خلاقیت و تکنیک دریافت می کنند.


مسابقه سونی نمونه ای عالی از چگونگی جذب بیشتر دنبال کنندگان اینستاگرام و افزایش تعامل فعلی طرفداران اینستاگرام با برند شما است.


درست مانند هر بستر دیگر در رسانه های اجتماعی ، مهم است که مرتباً محتوای جذاب را ارسال کنید. و همچنین یک مسابقه را در نظر بگیرید تا به طرفداران یادآوری کنید که چرا باید از مارک شما پیروی کنند. این یک روش عالی برای تأثیر درگیری است.


شماره 3: پیروان پاداش با کدهای تبلیغاتی

هنگام ارسال عکس های خود ، به چیزی فکر کنید که توجه مخاطبان شما را به خود جلب کند و آنها را مجدداً مجدداً برگرداند. به دنبال کنندگان خود پاداش دهید تا تصاویر خود را جستجو کرده و توضیحات را بخوانند. برای برخی از شرکت ها ، این یک مسابقه است؛ برای سایر شرکت ها ، که شامل تخفیف ها یا کدهای تبلیغی می شود.

TopShop یک فروشگاه پوشاک زنانه است و دارای بیش از 473،000 اینستاگرام است. آنها غالباً عکس هایی از لباس و لوازم جانبی خود و حتی خریداران ارسال می کنند. آنها با درج کد های تبلیغاتی در برخی از پست های خود ، مخاطبان خود را به شدت درگیر کرده اند. این تعداد پیروان آنها را بالا نگه داشته است. همچنین ، نظرات و لایک های آنها در مورد هر تصویر می تواند به هزاران نفر برسد.


دریابید که مخاطبان شما چه می خواهند و از آن استفاده کنید تا آنها را درگیر نگه دارید. اغلب ، این روشی است که مشاغل پیروان خود را بر روی سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی هیجان زده و درگیر نگه می دارد ، اما همین اصول باید در اینستاگرام اعمال شود.


به اطلاعاتی که در مورد مخاطبان خود می دانید ، از اطلاعات جمعیتی آنها تا چیزی که توجه آنها را جلب می کند ، بیاندیشید و در هنگام تنظیم تقویم سرمقاله خود برای اینستاگرام در نظر بگیرید. بله ، داشتن تقویم سرمقاله برای حفظ محتوای مداوم مفید است.


قبل از افزودن کدهای تبلیغی به کمپین خود ، در مورد اینکه آیا آنها با مخاطبان شما ارتباط دارند ، فکر کنید. اگر اینها هستند ، روش های منحصر به فرد یا خلاق برای به اشتراک گذاری آنها در اینستاگرام پیدا کنید. نه تنها پیروان شما از کدها قدردانی می کنند ، بلکه اینستاگرام نیز راهی خلاقانه برای کنار گذاشتن آنها است.


شماره 4: مشتریان خود را برجسته کنید

هنگامی که به صفحه یک شرکت می روید چهره ای دوستانه در رسانه های اجتماعی مشاهده نمی شود. مشتریان بهترین طرفداران برند شما هستند و یک راه عالی برای گفتن داستان شرکت شما از دید شخص خارج از شرکت هستند.


با صدها یا هزاران بررسی موجود در مورد شرکت ، محصولات یا خدمات شما ، این عادلانه است که برخی از بررسی های مربوط به خودتان را درست از طرف مشتریان خود درج کنید.


از اینستاگرام استفاده کنید تا بتوانید از مشتریان خود سریع عکس بگیرید و نگاهی دزدکی و تفریحی را به نمایش بگذارید که تجربه برند شما چیست.


باکره آمریکایی

ویرجین آمریکایی مشتریان خود را خوشحال می کند.

شرکت های هواپیمایی ویرجینیا نمونه ای کامل از شرکتی است که دوست دارد تجربه برند خود را از طریق اینستاگرام نشان دهد. آنها غالباً عکس هایی از شگفتی هایی را که به مشتریان خود می دهند ارسال می کنند ، جایی که مشتریانشان به آنجا می روند ، عکسهای فوری از مشتریان خود را با افراد مشهور از جمله مدیر عامل شرکت ویرجین گروه ریچارد برانسون و فریادهای تبلیغاتی برای حامیانی که تجرب brand برندشان حتی به یاد ماندنی تر می شوند ارسال می کنند.


هوادارانی که Virgin America را در اینستاگرام دنبال می کنند ، برخلاف هر هواپیمایی دیگر ، آنها را با تجربه ای از برند مرتبط می کنند. این شرکت با تعامل با طرفداران خود و نشان دادن مشتریهای خوشبختی که واقعاً هر کسی باشند ، قادر است با استفاده از اینستاگرام به اهداف خود برسد.


وقتی یک عکس را ارسال می کنید ، سعی کنید هنگام برجسته کردن تجربه مشتری خود ، فکر کنید که چگونه می توانید ارزش برند خود را نشان دهید.


از اینستاگرام برای ویژگی های مشتریان خود برای سهولت و بهبود ارتباط شما با مخاطبان خود استفاده کنید. علاوه بر اینکه مشتریان خود را خوشحال می کنید ، چهره خود را با نام تجاری خود رقم می زنید - چیزی که برای مخاطبان شما ارزشمند است.


شماره 5: به رویدادهای خود علاقه بیشتری بدست آورید

هدف از هر رویداد یا نمایشگاه تجاری جذب مردم است تا در مورد محصول و خدمات شما به آنها بیاموزند و امیدوارم آنها را به مشتری تبدیل کنند. اینستاگرام می تواند با کمک به این هدف کمک کند تا به رویدادهای بصری و مکانی برای رویداد شما بدهد.


بیشتر کنفرانس ها دارای هشتگهایی هستند که شرکت کنندگان می توانند در توییتر و اینستاگرام دنبال کنند که می تواند برای دیگران به همه چیزهایی که اتفاق می افتد ، اعم از بصری یا 140 کاراکتر نشان دهد.


زایمان

Appirio در Dreamforce 2012.

در Dreamforce 2012 ، Appirio منطقه غرفه خود را تبلیغ کرد تا کارهای تصویری جذاب را که انجام می دادند را به نمایش بگذارد و همچنین با استفاده از هشتگ # df12 مکان غرفه ای را ارائه دهد.


اضافه کردن اینستاگرام به ترکیب بازاریابی رویداد شما می تواند به شما در رسیدن به افراد بیشتر ، جذب افراد بیشتر برای بازدید از غرفه شما و افزایش تعامل با مخاطبان کمک کند. با دنبال کردن هشتگ کنفرانس ، شرکت کنندگان به عکس اینستاگرام شما کشیده شده و قادر به پیدا کردن سریع تر غرفه شما هستند. در کنفرانس های کوچک یا بزرگ ، این می تواند مفید باشد تا بتواند از جمع حاضر شود.


وقتی در مورد استراتژی بازاریابی خود برای یک رویداد فکر می کنید ، پیام خود را بفهمید و از شماره غرفه خود نیز استفاده کنید. شماره غرفه خود را روی هر وثیقه ای که می دهید قرار دهید و پیدا کردن آن به راحتی در اینترنت آسان کنید. این بدان معناست که وقتی توییت می کنید ، در Facebook ارسال می کنید یا از اینستاگرام استفاده می کنید ، این امکان را برای مشترکین فراهم می کند تا مکان غرفه خود را پیدا کنند (و احتمالاً تصویری برای آنها فراهم کنید تا حتی بیشتر آنها را مجذوب خود کنند).


اینستاگرام را به ابزار بازاریابی خود اضافه کنید


وقتی به اینستاگرام فکر می کنید ، ممکن است فکر کنید که فقط شرکت های B2C می توانند از آن استفاده کنند.


با این حال ، طی سال گذشته ثابت شده است که ابزاری بسیار با ارزش برای شرکت های B2B نیز هست.


بین استفاده از آن در رویدادها ، تبلیغات و مهمتر از همه ، برای ارتباط با مشتریان و چشم اندازهای خود ، باید در لیست سیستم عامل های مورد استفاده شما باشد.


مشتریان می خواهند یک تجربه شخصی با یک نام تجاری جذاب و در دسترس داشته باشند. اینستاگرام به برند این امکان را می دهد تا ضمن ارائه تجربیات متفاوت نسبت به مشتریانی که از سیستم عامل های دیگر استفاده می کنند ، این کار را در زمان واقعی انجام دهد.


برای بارگیری اینستاگرام ، به صفحه وب آنها مراجعه کرده و ارتباط خود را با سایر مردم آغاز کنید

و شرکت های صنعت شما این یک روش عالی برای به دست آوردن نمونه هایی از کارهایی است که می توانستید انجام دهید ، و سپس خودتان آن را تصدیق کنید.


شما چی فکر میکنید؟ چه روشهای دیگری می تواند بازاریابان از اینستاگرام استفاده کنند؟ لطفا نظرات و سوالات خود را در کادر زیر بگذارید.

بازاریابی اینستاگرامبرچسب :
نوشته شده در پنج شنبه دوازدهم 4 1399 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X