پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
نحوه انتخاب کفش های پیاده روی

این که آیا قصد مسافرت طولانی و یا پیاده روی کوتاه در جنگل را دارید ، آنچه که روی پاهای خود می پوشید یکی از مهمترین مواردی است که باید در نظر بگیرید. با اطمینان از داشتن کفش مناسب ، به شما امکان می دهد تا از راحتی خود در فضای بیرون لذت ببرید ، اگر کفش پیاده روی زنانه مناسب نیست ، می تواند خطرناک باشد.


مطالب (برای پرش به کلیک کنید):


کفش راه راه در مقابل چکمه

کفش های پیاده روی آناتومی

چرم در مقابل غیر چرم

عواملی که باید در نظر بگیرند:

- آب و هوا یا آب و هوایی که با آن روبرو می شوید


- زمینی که می خواهید قدم بزنید


- راحتی و مناسب بودن


 


با در نظر گرفتن همه این عوامل ، به شما امکان می دهد بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید و به شما کمک می کنیم بهترین تجربه ممکن را در پیاده روی یا سفر خود داشته باشید.


کفش راه رفتن در مقابل چکمه های راه رفتن

بنابراین چرا کفش راه رفتن را روی چکمه های پیاده روی انتخاب می کنید؟ کفش های پیاده روی اغلب با گزینه های سبک کفش در هنگام مقایسه با چکمه های پیاده روی بسیار سبک وزن هستند. آنها ایده آل هستند اگر مسیر حرکت و پیاده روی شما نسبتاً مسطح باشد و از صعود کمی برخوردار باشد ، جایی که چکمه های پیاده روی سنگین تر ممکن است شما را کند کند. از آنجا که کفش های پیاده روی محدود کننده تر هستند ، در صورت نیاز به کمی زیرک بودن مفید هستند. کفش های پیاده روی نیز در تابستان مناسب است که احتمالاً هوا خوب است.


کفش های پیاده روی انعطاف پذیر و متنوع تر از چکمه هستند اما حمایت و محافظت کمتری از مچ پا دارند. اغلب به ترجیح شخصی می رسد. بسیاری از مردم می دانند که پشتیبانی اضافی که توسط یک بوت ارائه می شود ، ذهن بیشتری به آنها می بخشد. چکمه باعث می شود که از روی مچ پا خود را نپیچانید و آنها را پیچ نکنید.


در راهنمای چکمه راه رفتن اطلاعات بیشتری کسب کنید.


کفش راه رفتن مردانه

کفش پیاده روی


خرید


چکمه های پیاده روی مناسب

چکمه های راه رفتن


خرید


آناتومی کفش پیاده روی

نمودار کفش


کفش های پیاده روی می توانند به سبک های مختلفی ارائه شوند ، برخی از آنها بسیار اساسی با ویژگی های کمی و کفش های دارای مشخصات بالاتر با بسیاری از ویژگی هایی که با یک جفت چکمه راه رفتن پیدا خواهید کرد. همه کفش های پیاده روی ضد آب یا تنفس نخواهند بود و مواد استفاده شده ، مهمترین آنها فقط برای کف پوش ، متفاوت خواهند بود. این بیش از حد احتمالاً در هزینه کفش منعکس می شود.


بالایی

قسمت بالایی قسمت بالای کفش را نشان می دهد (به طور معمول بالای کف) و از پارچه های چرمی ، جیر یا پارچه های دیگری مانند مش ساخته می شود.


کفی

کفی پایه ای است که مستقیماً زیر پاهای شما قرار می گیرد (بیتی که می توانید بیرون بکشید) و از آن به عنوان تخت کف پا نیز یاد می شود. این موارد اغلب با استفاده از یک فوم EVA با چگالی بالا ساخته می شوند که باعث می شود بالشتکی بین پاها و زمین ایجاد شود. کفی بسته به کفشی که انتخاب می کنید می تواند متفاوت باشد ، بعضی از آنها کوسن بیشتری نسبت به سایرین ارائه می دهند. کفی نیز با گذشت زمان شکل خود را از دست می دهد و ممکن است نیاز به تغییر داشته باشد تا از آسیب دیدن جلوگیری کند زیرا دیگر محافظت لازم را ارائه نمی دهند.


میانه

وسط کف کفش بین قسمت بیرونی و کف داخلی قرار دارد. وسط میانی به منظور ایجاد کوسن و جذب شوک و همچنین محافظت در برابر اشیاء تیز در زیر پا طراحی شده است. وسط وسط اغلب از EVA یا Phylon ساخته شده است. EVA بسیار سبک وزن و راحت است و یک میسول Phylon ماده ای متراکم تر است و در مدت زمان طولانی تر راحتی بالاتری را ارائه می دهد.


بیرونی

کفش های پیاده روی بسته به چیزی که برای آنها ساخته شده اند می توانند انواع مختلفی از کفهای مختلف (که به آن بیرونی گفته می شود) داشته باشند. اکثر آنها با استفاده از انواع ترکیبات لاستیکی ساخته می شوند ، برخی از ترکیبات به گونه ای طراحی شده اند که از کشش و دوام بهتری نسبت به سایرین برخوردار باشند. یک وزن سبک و باریک و باریک که اغلب در کفش های پیاده روی وجود دارد ، به سرعت می پوشید و چنگال کمتری را فراهم می کند اما بسیار انعطاف پذیر تر و سبک تر خواهد بود.


در ادامه می یابید برخی کفشهای پیاده روی همان کفشهای راه راه را دارند. این کفپوشهای محکم تر سطح کشش و دوام بالاتری را ارائه می دهند. Vibram احتمالاً شناخته شده ترین عملکرد بیرونی عملکرد بیرونی است. کف Vibram از ترکیبی از لاستیک ، سیلیکون و کربن ساخته شده است ، که مشابه نمونه ای است که در تولید لاستیک های اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد.


ضربه گیر پاشنه و پا

ضربه گیر های پاشنه و پا ، هم برای محافظت از پاشنه پا و انگشتان پا از زمین های صخره ای طراحی شده اند و هم کفش را از صدمه محافظت می کنند (افزایش طول عمر کفش).


چرم در مقابل غیر چرم

کفش های پیاده روی با استفاده از چرم / جیر یا پارچه فوقانی ساخته می شوند - بعضی اوقات ترکیبی از این دو خواهد بود. کفش های پیاده روی ساخته شده با جیر و مش مشبک ، تنفس و سبک تر از کفش های چرمی سنتی خواهند بود. کفش های چرمی کامل اغلب گزینه سنگین تر این سه هستند ، در حالی که پارچه اغلب سبکترین است.


کفش های چرمی ، دقیقاً مانند چکمه ، در مقایسه با پارچه دوام بیشتری دارند. با این حال ، این کار باعث می شود آنها سنگین تر و سخت تر شوند. چکمه های پارچه ای بسیار سبک و انعطاف پذیر هستند و به راحتی قابل شکستن هستند.


 


کفش پیاده روی چرمی

جوانب مثبت منفی

مواد سخت تر ، بنابراین در مناطق ساینده تر و سنگین تر مقابله خواهند کرد

کاملاً پوشانده شده از عناصر خوب محافظت می شود اغلب گران تر

تمیز کردن آسان زمان پوشیدن را به خود می گیرد

ماندگاری طولانی اگر به درستی از آن مراقبت شود ، تنفس کمتری نسبت به غیر چرمی دارد

 


کفش راه راه پارچه ای

جوانب مثبت منفی

سبک وزن به همان اندازه نمی دهد

محافظت در برابر عناصر

بسیار تنفس کننده به اندازه کفش چرمی در مناطق ساینده خوب نیست

به طور کلی ارزان تر از چرم تمیز کردن سخت تر است

پوشیدن کمتر در لباسهای مورد نیاز به سرکوب منظم

 


کفش پیاده روی در مقابل کفش در حال اجرا

کفش های پیاده روی و دویدن ممکن است شبیه به نظر برسند اما برای دو هدف متفاوت طراحی شده اند. تفاوت کلیدی بودن در کوسنینگ است.


هنگام راه رفتن ، پاشنه شما ابتدا با پاشنه معمولی تا حرکت انگشتان پا با زمین تماس می گیرد ، بنابراین پاشنه پا بیشتر شوک را جذب می کند. بنابراین کفش های پیاده روی دارای پاشنه ضخیم و غالباً ضخیم هستند (که ثبات را بهبود می بخشد) اما نسبت به توپ کف پا انعطاف پذیر تر هستند و به واکر کمک می کند تا از فشار خارج شود.


در مقابل ، دونده ها در مقابل تخت قرار می گیرند ، بنابراین بالشتک ها در کل تکه قرار دارند که بسیار سخت تر هستند. دویدن نیز یک تمرین با ضربه بسیار بالاتر از راه رفتن است و ضخامت های ضخیم تر به عنوان کمک فنر عمل می کنند. همچنین وزن کمتری دارند و از تکیه گاه بیشتری برخوردار هستند.


برای دویدن کفش برای پوشیدن کفش توصیه نمی شود ، اما پیاده روی در کفش های در حال اجرا قابل قبول است. شایان ذکر است که ضخیم تر کفش در حال اجرا ممکن است بیشتر در هنگام راه رفتن خطرات خطرناک داشته باشد.

منبع


برچسب :
نوشته شده در دوشنبه بیستم 5 1399 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر
چگونه بدون برجستگی موهای خود را برای زنان و مردان اصلاح کنید?

چه مرد و چه زن باشید ، تراشیدن احتمالاً بخشی از مراسم روزانه شماست - بهترین ماشین ریش تراش حداقل برای مناطق خاص. اما درمورد آن رشد "موهوش تر" مو چیست؟ بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه موهای پوستی خود را به درستی اصلاح کنید ، هم برای زنان و هم برای مردان.

منابع جایگزین موهای زائد که باید در نظر بگیرید:


چگونه موم برزیلی خود را در خانه انجام دهید

دستگاههای لیزر موهای زائد خانگی بررسی شده است

4 مورد برتر بهترین بررسی دستگاه الکترولیز خانگی

 


موهای پوکی - آن را دوست داشته یا از آن متنفر شوید!

انسان ها خودآگاه هستند و برخی از مباحث می توانند ما را نسبت به سایرین کمی جنجال تر کنند. موهای تناسلی یکی از آنهاست. موهای ناحیه تناسلی در سمت چپ دستگاههای خود ، اغلب به اندازه و جهتهایی رشد می کنند که می توانند وحشتناک باشند. برای خانمها ، یک نوار طبیعی در حال رشد که از ناحیه لگن تا دکمه شکم در حال رشد است ، دقیقاً در فصل بیکینی به نظر نمی رسد جذاب باشد. برای مردان ، یک "پرچین" وحشی برای دوستداران غیر قابل جذاب است ، در حالی که گاهی اوقات در یک زیپ شلوار گیر می کنید.


زمانی وجود داشت که استانداردهای اجتماعی برای موهای پوستی ساده بود: بگذارید آنچه را که به طور طبیعی می آید انجام دهد. با این حال ، روند مدرن این است که کمی مسائل را مرتب کنید. بیایید به بهترین روش برای تراشیدن لوله های خود بدون ایجاد برآمدگی های تیغ ، با شروع جنس عادلانه تر نگاه کنیم.


 


اصلاح سایه بان برای زنان

یک مطالعه در سال 2013 بر روی بیش از 3000 زن آمریکایی نشان داد که 83٪ تصمیم به داماد کردن موهای چرکی خود گرفته اند. عواملی از جمله نظریات مربوط به بهداشت و ترجیحات جنسی بر تصمیم گیری برای برش دادن یا از بین بردن موهای چرکی در کل تأثیر گذاشت. و در حالی که برخی از زنان مسن هنوز مرتباً مرتباً مرتباً مرتباً مرتب می شوند ، این عمل در بین زنان زیر 45 سال متداول است.


اگر تصمیم می گیرید که می خواهید ادامه دهید ، پس به شما پی می گیریم که چگونه ناحیه pubic (ولووی شامل مون pubis) را با ایمن ترین و موثرترین روش ممکن ، بدون ایجاد برآمدگی ، اصلاح کنید.


 


سبکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد

برای هر زن (یا مردی) که با توجه به تراشیدن ناحیه pubic خود ، اولین اقدام متوقف کردن و فکر کردن در مورد نتیجه نهایی مطلوب است. سه طبقه بندی کلی وجود دارد:


هالیوود: همه موهای زائد برداشته - مانند لب به لب کودک صاف است.

استنسیل: موهای باقیمانده نوعی طراحی را تشکیل می دهد.

نوار: یک نوار مو از بالای روده به سمت خط بیکینی حرکت می کند.

از میان این سبک ها ، هالیوود ساده ترین دستیابی است ، به دنبال آن نوار و سپس استنسیل. با استفاده از روش استنسیل ، بهتر است یک طرح مقوایی را که در ذهن دارید به سادگی برش دهید و سپس در اطراف آن را برش داده و اصلاح کنید. در هر صورت ، فقط می توانید به کجا می روید - اگر می دانید کجا می خواهید بروید.


هرگز بدون دانستن مقصد نهایی خود اصلاح را شروع نکنید.


 


برای اولین بار برای هموار کردن راه برای تیغه ، مرتب کنید

تراشیدن pa


پس از انتخاب یک سبک ، زمان آن فرا رسیده است که به کار خود بپردازید. اولین ابزار مورد نیاز شما تیغ نیست - این یک مجموعه قیچی است. تیغ فقط در از بین بردن موهای کمتر از یک چهارم اینچ موثر است. موهای پوستی به طور معمول بسیار طولانی تر از موهای خود می شوند ، بنابراین پیرایش موهای شما در ابتدا باعث افزایش چشمگیر در کارها می شود ، و کارآیی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا پوست اطراف ناحیه واژن حساس است.


با کشیدن مکرر یک تیغه برش بر روی این پوست ، آن را تشدید می کند ، بنابراین مهم است که برای کوتاه تر کردن موها تا حد ممکن وقت بگذارید. اصلاح کنید و سپس چند مورد دیگر را هم بزنید. شما همچنین می توانید از یک برس صاف کننده بیکینی برای جلوه ای سازگارتر استفاده کنید.


 


دوش / حمام برای نرم کردن موهای پوستی

اکنون که موهای پوکیک به اندازه کاهش یافته است ، وقت آن است که در یک حمام داغ و یا به مدت 15 دقیقه دوش گرفتن داغ بخورید. موهای پوستی به طور شگفت آور درشت هستند. گرم کردن آن با بخار یا آب گرم و رطوبت باعث نرم شدن موها می شود و از بین بردن آن راحت تر است. پوست شما سپاسگزارتان خواهد بود.


 


لایه برداری - شاید اولین بار چند بار تصمیم شما برای اصلاح کردن نباشد

آیا باید در این مرحله لایه برداری کنید؟ از نظر تئوری ، عمل لایه برداری باعث از بین رفتن هر سلول مرده پوستی در ناحیه pubic می شود و امکان تراش نزدیک تر را فراهم می کند. در حالی که این مفهوم صحیح است ، مهم است که به یاد داشته باشید که ما در مورد پوست بسیار ظریف صحبت می کنیم و لایه برداری سلولهای پوستی حتی ظریف تر نیز در معرض دید شما قرار می گیرد.


به همین دلیل ، شما احتمالاً می خواهید از لکه گیری ، حداقل چند جلسه اول تراشیدن ، تا زمانی که پوست شما به این فرآیند عادت کند ، جلوگیری کنید. هنگامی که شما آماده شروع به لایه برداری هستید ، می خواهید از چیزهای طبیعی و ملایمی مانند اسفنج Konjac استفاده کنید.


قیمت اسفنجی Konjac را در آمازون بررسی کنید


 


کار کردن - اصلاح کردن

سرانجام شما آماده اصلاح هستید. هنگامی که پوست اطراف واژن تمیز شد و موها به کمتر از یک چهارم اینچ برسند ، قدم بعدی اعمال کرم اصلاح در ناحیه است. انواع مختلفی از کرم اصلاح کننده وجود دارد ، اما فقط یک مورد در مورد منطقه pubic شما کافی خواهد بود.


به ژل با روان کننده احتیاج دارید. این بسیار مهم است زیرا اگر این مقاله را می خوانید ، این اولین بار است که یک تیغ به پوست اطراف دستگاه تناسلی شما لمس می کند.

ژل روان کننده به تیغ های تیغ اجازه می دهد موها را به طور موثری از بین ببرند و باعث تحریک موها و پوستهای "باکره" شود. اگر قصد دارید در هر نقطه از این روند چند دلار اضافی خرج کنید ، آن را هزینه کنید


روی ژل روان کننده با کیفیت که به طور خاص برای کار طراحی شده است. محصولی مشابه محصول زیر می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند باشد.


قیمت کرم اصلاح کرم اصلاح CREMO را در آمازون بررسی کنید


اکنون وقت آن رسیده است که ابزار کلید دوم: تیغ. تیغه های جدید به ترتیب روز است. آنها تیز خواهند بود ، بنابراین باید در منطقه مورد نظر کمتر اجرا کنید. و استفاده از سکته های کمتر به معنای این است که آسیب کمتری به پوست وارد می شود و احتمال برآمدگی در واژن کمتر است.


توجه: یک رویکرد معتبر دیگر استفاده از تیغ برقی (گاهی اوقات به عنوان ریش تراش واژن یا بیکین تراشیده می شود) برای ریش کردن لوله های شما - آنها به اندازه یک تیغ تراشیده نمی شوند ، اما احتمال بروز برآمدگی های تیغ کمتر خواهد بود. لطفاً برای جزئیات بیشتر در مورد بهترین تیغ ​​برای منطقه pubic زنان این لینک را دنبال کنید.


بیایید به آن برسیم:


آب گرم را در منطقه بمالید.

ژل روان کننده را کاملاً بمالید تا سطح هدف کاملاً پوشانده شود.

تیغ را زیر آب گرم و گرم قرار دهید.

تیغ را بر روی سطح هدف در سکته های طولانی و آهسته بکشید.

تیغ را بعد از هر سکته مغزی بشویید تا مو ، سلول پوست و ساخت ژل از تیغها برداشته شود.


manbaبرچسب :
نوشته شده در سه شنبه جهاردهم 5 1399 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X