پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و‏ آله : اگر بنده ارزش ماه رمضان را بداند، آرزو مى كند كه سراسر سال، رمضان باشد
16 نکته طراحی لوگو از کارشناسان برند

طراحی آرم می تواند ترسناک باشد. از انجام تحقیقات رقابتی گرفته تا انتخاب رنگ ها ، قلم ها و اشکال برای سفارش طراحی لوگو ، موارد زیادی برای تصمیم گیری وجود دارد. برای کمک به شما در روند کار - و ایجاد یک هویت برجسته برای تجارت خود - از 16 متخصص برند بهترین توصیه های طراحی آرم را درخواست کردیم. برای الهام بخشیدن به ادامه مطلب بروید!1. متمایز و بی انتها باشید.

"یک مارک یک آرم نیست. این فضای احساسی و جمعی است که سازمان شما در ذهن مخاطب شما نگه می دارد. این آرم صرفاً یک سخنران در یک چرخ بزرگتر است و به عنوان سکوی پرشی برای یک داستان با نام تجاری بزرگتر و یک تجربه تجاری غنی تر عمل می کند.


چهار ویژگی اصلی برای یک آرم عالی وجود دارد:


ساده: آرم های عالی نمادی ، بی انتها و توپی هستند که سایر عناصر برند شما از آنجا ساخته شده اند.

مربوط: این آرم نیست که تمام کارها را انجام دهد - این تصاویر ، ایده ها ، رنگ ، نوع و بیان آن آرم و آرم است که به عنوان تداعی در ذهن مخاطب شما می شود.

به یاد ماندنی: همه آرم های عالی بلافاصله قابل شناسایی و به یاد ماندنی هستند.

مقیاس پذیر: بهترین آرم ها به راحتی مقیاس پذیر هستند ، به این معنی که بدون توجه به اندازه آنها عالی به نظر می رسند. "

- سانی بنل ، بنیانگذار + مدیر ارشد چشم انداز در Motto و نویسنده نژاد نادر


نام تجاری جین حمام


2. کاری کنید که جواب بدهد.

"برای من ، یک آرم هنگام کار" عالی "است: ما طراحان هنرمند نیستیم ، لازم نیست چیز زیبایی ایجاد کنیم ، اما باید آرم هایی را طراحی کنیم که کارساز باشند. اینها برای پروژه به یاد ماندنی ، قابل تشخیص و کاربردی هستند: اینها برای من خصوصیاتی هستند که باعث ایجاد لوگو می شوند. "


- Pierpaolo Chiaravalloti ، رئیس برند در Desircle


3. روی مخاطب مورد نظر خود تمرکز کنید.

"بهترین مارک تجاری به خاص ترین بازار هدف ممکن متصل می شود - نه همه. یک تصویر بصری بسیار متمرکز که هدف آن باشد ، مارک را به مخاطب متصل می کند.


پیام ، کانال و لحن باید بر اساس ویژگی های بهترین هدف جمعیتی برای آن کسب و کار باشد. روی کسانی که جذب می شوید تمرکز کنید ، نه سبک شخصی یا سلیقه شخصی خود را. خود را از طرح بیرون کن. "


- کایل گلدینگ ، مدیر عامل و ایده آل استراتژیک ارشد ، گروه گلدینگ


4. قصه بگویید ، احساسی را منتقل کنید.

"بهترین آرم ها یک داستان را تعریف می کنند و احساسی را منتقل می کنند. هر زمان که یک هویت ایجاد کنیم ، با کشف عمیق و موقعیت یابی برند شروع می کنیم و کار هویت ما ریشه در آن کار استراتژی دارد. ما همچنین مطمئن می شویم که آرم ها را با در نظر گرفتن زمینه تولید می کنیم: کجا زندگی خواهد کرد؟


برای استفاده از چه محصولی لازم است؟ مشتری چگونه از آن استفاده خواهد کرد؟ این بدان معناست که محصول نهایی هرگز برای مشتری تعجب آور نیست و احساس می کند نسخه زنده و بصری داستان مارک وی است. "


- آماندا لی اسمیت ، شریک دوشنبه خلاق است


نئون بودا به عنوان مثال


5. نظر دوم (یا سوم) را بدست آورید.

"هنگامی که در مرحله ایجاد یک آرم هستید ، ممکن است برخی از جزئیات مهم را از دست بدهید. همیشه یک جفت چشم دوم داشته باشید تا مواردی را که ممکن است نادیده گرفته باشید شناسایی کنید.


هنگامی که مفهوم طراحی آرم خود را به دست آوردید ، همیشه وقت بگذارید و بررسی کنید که آیا کلمات ، معانی یا حتی سو mis تفاهم های فرهنگی پنهانی وجود دارد. نمی خواهید در لیست "logo fails" کسی قرار بگیرید. سعی کنید افراد (ترجیحاً از صنعت خود) را پیدا کرده و از آنها بازخورد بخواهید. "


- ایوان اسپاسوویچ ، بازاریاب ، Ucraft


6. جرقه گفتگو بزنید.

"یک آرم خوب باید چیزی برای کسانی که می بینند و کسانی که نگاه می کنند داشته باشد.


به عبارت دیگر: این باید به اساسی ترین نیازها مانند قابل تشخیص بودن ، و تفسیر ایده ساده متصل به محصول یا سرمایه گذاری ، پاسخ دهد. اما سطح دیگری برای کسانی که در واقع به مسائل نگاه می کنند وجود دارد. باید شعر تصویری وجود داشته باشد - باید جرقه گفتگو و داستان باشد. "


- پابلو جونکادلا ، مدیر طراحی در موچو


نام تجاری domestica mucho


7. ایجاد یک درک مثبت.

"یک آرم خوب نیاز به ایجاد یک درک قوی از آنچه شرکت شما در مورد آن ایجاد می کند ، باید به سرعت درک مثبتی از هدف شرکت شما برای مخاطبان هدف شما ایجاد کند.


یک آرم خوب باید قابل تمدید باشد ، باید به راحتی در همه نقاط تماس با نام تجاری ، محتوا ، وب سایت ، اجتماعی ، ایمیل ، بسته بندی و غیره استفاده شود. "


- داین واکر ، بنیانگذار و مدیر عامل جبهه پیروزی

https://looka.com/blog/logo-design-tips/

https://logo-design-services.jimdosite.com/


برچسب :
نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم 4 1400 توسط Downloadbestone | لينك ثابت | (0) نظر

X